Kadın Blogu

Saten Elbise Kombinleri

12.01.2020
3.196
Saten Elbise Kombinleri

Saten elbise kombinleri: Saten elbise modelleri 2019 senesinde özellikle gece elbiselerinde trend elbise modelleri arasında yer almaktaydı. 2020 gece elbiseleri için de aynı şeyleri söyleyebiliriz. En şık gece elbiseleri saten kumaşlardan tasarlanmakta ve kadınların beğenisine sunulmaktadır. Saten elbise modelleri mevsime göre farklılık gösteriyor gibi dursa da zamansız kombin olarak da nitelendirilebilir.

Saten Elbise Kombinleri

Yalın, sade ve şık görüntüsü ile sofistike bir görünüm ve şıklık sunan saten elbiseler parlak kumaş dokusu özelliği ile vücut hatlarını bire bir belli etmektedir. Bu nedenle de dikkatli seçimler yapılmalıdır.

2020 Saten Elbise Modelleri

Eğer dar ve vücudu saran bir saten elbise beğendiyseniz kumaş yapısının biraz daha dolgun dokulu ve tok olmasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca vücudu saran saten elbise rengi mat olmalıdır.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Taba Rengi Bluz Kombinleri ve Modelleri

İpek dokuya sahip saten elbise modelleri en çok uçuş uçuş etek detayına sahip dökümlü modellerden oluşmaktadır. Bu bağlamda davetlerde gösterişli saten elbise modeli arıyorsanız saten prenses abiye modeli seçebilirsiniz.

Fit bir vücuda sahipseniz ve sergilemekten asla korkmuyorsanız saten balık elbise modelleri arasından seçimler yapabilirsiniz.

Sade saten elbise modelleri ise uzun ve yırtmaçlı olursa daha hoş ve şık duracaktır.

Vücudu saran saten elbise modeli içine giyeceğiniz iç çamaşırları iz belli etmeyen lazer kesim olmalıdır. Böylece kusursuz saten elbise kombini yapabilirsiniz.

En çok kullanılan saten elbise renkleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Kırmızı ve siyah saten elbise farklı aksesuarla kullanılarak farklı konseptlere uygun hale getirilebilir.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Çizgili Uzun Elbise Kombinleri

Saten Elbise Altına Nasıl Ayakkabı Olur?

Saten elbise ayakkabı kombini yaparken ayakkabı elbise uyumu yakalanmalıdır. Örneğin, saten elbise parlak renklerden yapılmışsa mat renklerde stilleto, ince yüksek topuk, blok topuk ayakkabı modelleri arasından seçimler yapabilirsiniz.

Mat renklerde saten elbise ile ise parlak renklerde ayakkabı seçerek daha şık olabilirsiniz.

Saten elbiseye seçeceğiniz takıların tarzınızı yansıtması gerektiğini unutmayın.

Uzun saten elbise davetlerde, kısa saten elbiseler mezuniyet gecelerinde, klasik saten elbiseler günlük kombinlerde kullanılmaktadır. Siz de acil durumlarda saten elbise kullanarak şıklığı yakalayabilirsiniz.

Foto Galeri: Saten Elbise Modelleri 2020

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler