Kadın Blogu

Gri Bordo Uyumu

04.04.2020
1.071
Gri Bordo Uyumu

Bordo gri uyumu ile özellikle sonbahar kış sezonunda mükemmel kombinler yapabilirsiniz. Bordo ile uyumlu renkler arasında yer alan gri şıklığınızı artıran etkenler arasında yer almaktadır.

Bu ki rengin kullanıldığı kombinler her tarzda, her mekanda ve her yaşta öne çıkmaktadır. Tabi burada gri bordo kombin yaparken ten rengi uyumu öne çıkmaktadır. Gelin şimdi daha şık kombinler için birlikte gri bordo kombinleri detaylarını görelim…

Bordo Gri Uyumu

Gri bordo uyumları ile moda tasarımcıları sıklıkla kombin yapmaktadır. Son yıllarda sıklıkla kullanılan bu kombinler yüksek oranda beğeni toplamaktadır. Bordo gri uyum ile hangi kombinler yapılabilir? Gri ile uyumlu renkler arasında yer alan bordo ile etek gömlek, elbise ayakkabı, pantolon bluz, gömlek pantolon kombinleri yapılmaktadır.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Ayakkabı Alışverişi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bordo gri uyum

Gri bordo kombinlerin başında gri kazak bordo etek kombini gelmektedir. Gri maksi etek, uzun etek, mini etek, kloş etek gibi tüm etek çeşitleri üstüne uygun üstler seçilerek şık kombinler yapabilirsiniz.

Bu kombinde mevsim kış ise etek altına çizme, bilek boy bot veya yarım bot modelleri arasından seçimler yapabilirsiniz. Ancak mevsim yaz ise stiletto ayakkabı, terlik, babet, spor ayakkabı, sandalet, platform topuk ayakkabı tercih edebilirsiniz. Tabi burada etek modeli seçeceğiniz ayakkabı modelinde etkili olacaktır. Kalem etek altına en iyi duran ayakkabı hiç şüphesiz stilettodur.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Sarı Elbise Kombin

Gri Bordo Kombinler

Gri bordo kombinlerde kullanılacak bir diğer kombin parçası ise pantolon modelleridir. Bordo pantolon üstüne gri kazak, gömlek veya bluz kullanabileceğiniz gibi tam tersi yönde de kombinler yapabilirsiniz.

gri ile uyumlu renk

Bordo gri kombinlerde beyaz, krem, bej ve siyah gibi renk tonları kullanarak farklı bir şıklığa imza atabilirsiniz. Gri bordo pantolon kombinlerinde üst kombin parçası ten renginiz ile uyumlu olmalıdır. Ancak her iki renklerde ten renginiz ile uyum sağlamıyorsa üçüncü bir renk kullanmak kombine enerji katacağı için şıklık vaad etmektedir.

Aşağıda bordo gri uyumları ile yapılmış kombinler yer almaktadır. Daha fazla detay için incelemenizi öneririz.

Foto Galeri: Bordo Ve Gri İle Kombin Nasıl Yapılır?

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler