Kadın Blogu

2022 Öne Çıkan Röfle Modelleri ve Fiyatları

29.05.2020
16.643
2022 Öne Çıkan Röfle Modelleri ve Fiyatları

Röfle, modası bir dönem geçen, sonra yeniden yükselişe geçen, ama her zaman kadınlar tarafından tercih edilen bir saç modeli olmuştur. Kırmızı halıdan televizyona, sokaklara kadar her yerde kadınlarda görebileceğiniz bu saç modeli; beyaz tenli, esmer ya da kumral, hemen her kadının tercih ettiği bir modeldir. Doğru yapıldığında, doğal bir saç görüntüsü yaratan ve boyanın doğal bir görünüm yaratmasını sağlayan röfleli saçlar, 2020 yılında da trend olmayı sürdürüyor. Genellikle sarı ve kahverengi saçlarda kendini gösteren röfle, kadın kuaförlerinde en çok talep gören seçenekler arasında yer almaktadır. Peki, 2020’da öne çıkan röfle modelleri ve röfle fiyatları hangi aralıktadır?

2020 röfle modelleri

Yeni bir yıl başlamışken, yepyeni bir görünüm ile onu karşılamaya ne dersiniz? Yeni ve doğal görünen bir saç rengi eğilimi, yeni yılda da etkisini sürdürmeye devam ediyor. 2018 yılında öne çıkan gül ve altın rengi vurgular, ateşli kırmızılar, platin tonlar ve röfleler, yeni yılda da trend olmayı sürdürecek. 2019’da, röfleleri her yerde görmeye hazır olun!

2020 Röfle Modelleri

Röfle yapımında, doğal bir görünüm elde etmek önemlidir. Eskiden, yapılan yanlış röfleler, röfleye karşı bir ön yargı yaratmış olsa da, doğru yapıldığında, saçlarda daha ışıltılı ve daha modern bir hava yaratmaktadır. Saçın alt tonlarından eklenen ışıltılar ile saç daha modern ve daha formda görünür.

Röfle modelleri

Röfle, genellikle sarı saçlı kadınların tercih ettiği bir saç modeli gibi düşünülse de, aslında kahverengi saçlı kadınlara da çok yakışmaktadır. Saç renginin birkaç ton alt renginde atılan ışıltılar ile doğal ve ışıltılı bir görünüm yaratılır. Son dönemde özellikle sarı röfle modelleri pek çok bayan tarafından tercih edilmektedir.

Saç Röfle Modelleri

Saç röfle modelleri, tamamen sizin isteğinize bağlı olarak saçınıza renk katmanızı sağlar. Saça ışıltı attığınız bu tarz ile dikkat çekici saçlara sahip olacaksınız.

2020 yılının modern etkilerine de uyum sağlayan röfleli saçların kimin elinden çıktığı da oldukça önemlidir. Röfle, dip boya kadar kolay bir işlem değildir ve saçın tamamının boyanmasını içermez. Bu nedenle, röfle uygulamasının deneyim ve ustalık gerektirdiği unutulmamalıdır. Ayrıca, röfle ile ilgili trendler de yakından takip edilmeli ve ona göre bir uygulama yapılmalıdır. Röfle ile doğal görünen saçlar elde etmek için, mutlaka güvendiğiniz bir kuaföre yaptırmalısınız.

2019 röfle modelleri

Röfle, doğru eller tarafından yapıldığında, gerçekten de çok hoş ve çok doğal görünen bir saç görünümü yaratmaktadır. Sarı ya da kumral tonlarda saçlarınız varsa; sarı, karamel ve balköpüğü alt tonlarda yaptıracağınız bir röfle çok hoş bir saç modeli elde etmenizi sağlayabilir.

Ayrıca röfle renkleri yazımızı da inceleyebilirsiniz; Röfle Renkleri

2020 Röfle Fiyatları

2020 Röfle fiyatları, İstanbul’un çeşitli ilçe ve semtlerine göre değişiklik göstermektedir. İsim yapmış ve tanınmış kuaförler söz konusu olduğunda, 2020 röfle fiyatları 350- 750 TL arasında değişiklik göstermektedir. Bu fiyatlar, semtlere ve bölgelere göre 1000 TL hatta 1500 TL’ye kadar ulaşabilmektedir.

Daha küçük ve butik bir kuaförü tercih ederseniz, röfle fiyatlarının daha düşük olduğunu görebilirsiniz. Öyle ki, aynı semtte cadde üzerinde ya da sokak arasında hizmet veren kuaförlerde bile fiyat değişiklik görülmektedir. Gittiğiniz semtin sokaklarına doğru ilerledikçe, röfle fiyatlarının 150-200 TL’ye kadar düştüğünü görebilirsiniz.

Röfle fiyatlarını etkileyen bir faktör de saçın uzunluğudur. Saçınız kısa ya da uzun ise, röfle yaptırmak için kuaförünüzün size vereceği fiyat da değişkenlik gösterecektir. Röfle yaptıracaksanız; en iyi sonuçlar için mutlaka tanıdığınız ve güvendiğiniz bir kuaförü tercih ettiğinizden emin olmalısınız.

Röfle fiyatları 2020 tarifeleri ile ilgili gitmek istediğiniz kuaförden randevu almadan önce fiyatları sormayı unutmayınız.

Foto Galeri : Röfle Modelleri

2020 röfle modelleri ve öne çıkan trendler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve saçınızda değişiklik yaparken ilham almak isterseniz, aşağıda, galerimizde yer alan farklı saç modellerine göz atabilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Ombre Saç Kimlere Yakışır?
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Elif dedi ki:

    İstanbul Etiler civarında röfle fiyatları ne kadar yardımcı olur musunuz?

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Gratis