Kadın Blogu

Çizgili Elbise Kombinleri

05.01.2020
858
Çizgili Elbise Kombinleri

Çizgili elbise kombinleri sezonun gözde kombin parçaları arasında yer almaktadır. Kadınlar çizgili elbise modellerini zor kombin edilir düşüncesi ile çok fazla tercih etmez. Aslında işin doğrusu böyle değildir. Çizgili elbise doğru kombin edildiği zaman göz alıcı şıklık sizi bekliyor demektir. Gelin şimdi konunun detaylarını birlikte görelim.

Çizgili Elbise Kombinleri

  • Yatay çizgili elbise
  • Kalın çizgili elbise
  • İnce çizgili elbise
  • Renkli çizgili elbise
  • Yazlık çizgili elbise
  • Mevsimlik çizgili elbise
  • Dikey çizgili elbise modelleri en çok kullanılan elbise modelleri arasına yer almaktadır. 2020 sezonuna damga vuran çizgili elbise modelleri nasıl kombin edilir.
Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Siyah Mini Elbise Kombinleri

Çizgili elbise modelleri deri ceket modelleri ve sırt çantaları ile kombin edilerek cool görünüm elde edilebilir. Özellikle spor kombinler arasında ilk sıralarda olan çizgili elbise ayakkabı kombini için en çok tercih edilen ayakkabı modeli ise spor ayakkabısı olarak karşımıza çıkmaktadır.

çizgili elbise kombinleri

Çizgili Elbise Modelleri Nerelerde Kullanılmaktadır?

Çizgili elbise hemen hemen herkese yakışır. Kilo fazlalığı ve kısa bolu olanlar dikey çizgili elbise modeli kullanmalıdır.

Çizgili elbiseyi günlük kombinlerde, ofis kombinlerinde, partilerde, arkadaşlarınızla çıktığınız akşam yemeklerinde ve davetlerde kullanabilirsiniz. Bu ortamlarda kombin yapmak için tek yapmanız gereken doğru parçalarla kombin yapmaktır.

Çizgili Elbise Modelleri Altına Hangi Ayakkabı Kullanılır?

Çizgili elbise modelini gece dışarı çıktığınızda kullanacaksanız süslü ve topuklu ayakkabı kombin etmeniz gerekmektedir. Tabi elbise rengi ile ayakkabı renginin uyumlu olması şart. Mesela siyah beyaz çizgili elbise ile pembe ayakkabı kullanabilirsiniz. Nasıl mı? Pembe stiletto ayakkabı, aksesuar olarak pembe kordonlu saat ve beyaz çanta, pembe oje kullanarak oldukça cici ve hoş kombinler yapabilirsiniz. Burada elbise boyu dilerseniz uzun, dilerseniz kısa olabilir. Tercih size kalmış.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Haki Elbise Kombinleri

günlük elbise olarak kullanacaksanız sandalet veya spor ayakkabı modelleri en doğru tercih olacaktır.

çizgili elbise altına ayakkabı

Çizgili Elbise Modelleri Renkleri

Çizgili elbise modelleri renkleri arasında en çok kullanılan renkler kırmızı beyaz, mavi beyaz, siyah beyaz, kahve beyaz ve lacivert beyaz olarak karşımıza çıkmaktadır.

Aşağıda 2020-2021 sezonunun öne çıkan çizgili elbise modellerini derlediğimiz resim galerisini inceleyerek konu hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

Foto Galeri: Çizgili Elbise Modelleri Nerelerde Kullanılır?

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu