Kadın Blogu

Bize Yazın

Tarzyasam.com

Değerli tarzyasam.com takipçileri bizlere ulaşmak istediğiniz her konuda aşağıda bulunan iletişim formunu kullanrak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Unutmayın ki tarzyasam.com site yönetimi olarak siz değerli takipçilerimizin iletişimine büyük bir önem veriyor ve tarafımıza ulaştırdığınız soru, sorunlarınızı inceleyerek en kısa sürede dönüş yapıyoruz.

Sitemiz ile reklam anlaşması yapmak isteyenler moda ve dekorasyon konuları üzerinden reklam verebilir. Reklamların sizin açınızdan ne gibi bir faydası olacak.

  • Sitemizin sürekli aktif ziyaretçiye sahip olması tanınırlığınızı artıracak.
  • Arama motorlarında yükselme imkanına sahip olacaksınız.
  • Sitemiz her siteye link çıkışı yapmamakla beraber, genel itibariyle belli kategoriye sahip kesimler ile çalışmaktadır. Bu da sektörünüzle ilgili potansiyel kullanıcıların size bulmasını ve tanımasını kolaylaştıracaktır.

Reklam anlaşması kapsamında tanıtım yazısı ve banner reklam uygulaması sunmaktayız. Fiyat politikamız ve detaylı bilgiler için iletişim formundan yazarak bize ulaşabilirsiniz. Maillere genel olarak 24 saat içinde dönüş yapılmaktadır.    Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler