Kadın Blogu

Mavi Pantolon Kombinleri Bayan

26.12.2020
3.869
Mavi Pantolon Kombinleri Bayan

Mavi pantolon kombinleri bayan olsun erkek olsun herkesin sıklıkla tercih ettiği giyim tarzları arasında yer alır. Bizde bu yazımızda mavinin çeşitli tonlarında gerekli kombin detayları verceğeciz.

Mavi Pantolon Kombinleri Bayanlar İçin Öneriler

Mavinin çok çeşitli tonları moda dünyamızda yer almaktadır. Saks mavisi, açık mavi, buz mavisi, yeşille karışımı olan turkuaz, koyu mavi gibi pek çok tonu bayanlar tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Mavinin bu kadar sevilmesinin nedenlerinin başında gerek günlük hayatta, gerek spor yaşamda, gerekse şık gecelerde rahatlıkla kombin edilebilmesinden geçmektedir.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Siyah Elbise Şal Kombinleri

Mavi Pantolon Kombinleri Bayan

Mavi Pantolon Üstüne Hangi Renk Gider?

Mavi İle Uyumlu Renkler konusuna daha önce bir makalemizde değindiğimiz için bu makalemizde çok uzun olarak anlatmayacağız. Ancak bilindiği üzere mavi biraz tonlarına göre kombin renkleri içinde farklılık gösterir. Buz mavisi daha koyu renkler ile kombinlenirken, net mavi rengi beyaz, taba, sarı gibi renklerle iyi ikili olabilmektedir. Mavi ile uyumlu renkler ile alakalı aşağıdaki makalelerimizi incelemenizi tavsiye ederim.

⇒ Mavi İle Uyumlu Renkler

Saks Mavisi İle Uyumlu Renkler

Açık Mavi İle Uyumlu Renkler

Bebek Mavisi İle Uyumlu Renkler

Petrol Mavisi İle Uyumlu Renkler

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Füme Rengi İle Uyumlu Renkler

Buz Mavisi Hangi Renklerle Uyumlu

Parlement Mavisi İle Uyumlu Renkler

Turkuaz Mavisi İle Uyumlu Renkler

Yukarıda görüldüğü üzere mavinin 8 farklı renk tonu ile alakalı uyumlu renkler konusunda geniş bilgiler vermiştik. Linklere tıklayarak sizin kombin yapmak istediğiniz mavi tonuna uygun rengi rahatlıkla bulabilirsiniz.

Ancak yine de bu yazımızda ortalama olarak bir kaç uyumlu rengi şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Siyah
  • Beyaz
  • Sarı
  • Camel renkler
  • Dore
  • Gri
  • Somon rengi
  • Toz pembe
  • Vizon rengi
  • Nüde renk

Mavi Pantolon Üstüne Ne Giyilir?

Mavi çok farklı ortamlara giden bir renk olduğu için, üzerine spor bir bluz da, şık klasik bir bluz da, hatta ve hatta kumaş pantolon tercih edilmiş ise gömlek ve ceketle kombin edilmesi mümkündür.

Klasik ortamlarda tercih edilebilecek bir mavi pantolon kombini. Aynı tonlarda ceket ve beyaz gömlek/bluz ile kombin edilmiş. Kombin bir o kadar renkli ayakkabılar ile renklendirilmiş.

Mavi pantolon, bir çok giyim modelini rahatlıkla sırtlayabilmektedir. Aşağıda klasik giyimin aksine çok farklı bir giyim modelini inceleyelim.

Hem Spor hem şık olarak kullanılabilecek mavi pantolon kombini

Spor şık kombin olarak da tercih edilebilen bir renk olan mavi, kendi rengi ile de rahatlıkla kombin edilebilmektedir.

Mavi Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı

Aslında başlı başına içerik konusu olan mavi pantolon altına ne renk ayakkabı giyileceği mevsuzuna da makalemizde kısaca değinmek istiyoruz.

Mavi pantolon kombininde gideceğiniz ortama göre ve tarza göre ayakkabı seçimi yapmalısınız. Koyu mavi pantolon altına siyah ayakkabı veya gri ayakkabı kullanarak özel gün ve gece kombini, günlük kombin ve spor kombin yapabilirsiniz.

Kot ve keten mavi pantolonlar ile spor ayakkabı modelleri en doğru tercih olacaktır. Spor kombinlerde beyaz, gri, pudra ve siyah spor ayakkabı, sneakers veya konvers ayakkabı kullanabilirsiniz.

Mavi Pantolon Altına Ayakkabı

Mavi Pantolon kombinleri bayan için modeller hakkında aşağıdaki resim galerimizi inceleyerek daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

Foto Galeri : Mavi Pantolon Kombinleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu