Kadın Blogu

Erkek Çocuk Saç Kesim Modelleri

Erkek Çocuk Saç Kesim Modelleri

Erkek çocuk saç kesim modelleri 2020 yılının ortalarına yaklaştığımız şu günlerde, ne yazık ki koronavirüs etkilerinden dolayı bir hayli ilgi dışı kaldı. Bunun ana nedeni elbette ki çocukların evlere kapanmak zorunda kalması, sosyal mesafe kuralları çerçevesinde kuaförlere gidememesidir.

Ancak bilinmelidir ki bu hastalık bir gün bitecek ve tarz yaşama hakkı sadece yetişkinler için değil çocukların da tarz yaşamaya hakkı olduğunu düşünüyoruz ve bu yazımızı çocuklarımıza adadık

2020 yılında erkek çocuk saç kesimi modelleri yılın ilk yarısında etkin bir şekilde kullanılamıyor olsa da, en yaygın saç modelleri arasında kafanın üst kısmı uzun, yanlara ve arkalara uzanan bölümlere doğru kısalan saçlar olduğunu görebilmekteyiz.

Aslında erkek çocuk saç traşı dediğimizde en fazla kullanılan modellerin başında yukarıda belirttiğimiz model geliyor diyebiliriz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Röfle Modelleri, Renkleri ve Fiyatları-Dev Rehber

Yine benzer bir şekilde erkek çocuk saç modeller arasında aşağıdaki modeli de örnek gösterebiliriz.

En yaygın erkek çocuk saç modeller arasında kullanılmakla birlikte, önceki modele göre biraz daha salaş ve arka kısımları uzun bir model. Kulak diplerinden kısa kesim yapılmış.

Çocuklarımız, bizim herşeyimizdir. Tabii ki yaşları itibariyle çocuklarımızın kendi saç modellerini seçmeleri ve çocuklar için moda programlarını takip etmelerini bekleyemeyiz. Bu durumda da bütün sorumluluk bizim üzerimizde oluyor. Gerek çocuklarımızın kıyafetlerinin seçimi, gerekse saçlarının kesim modeli ve saç tarama işleriyle biz ilgileniyoruz.

Şunu unutmayın ki, uygun saç kesimi yüz ifadesine yansır. O yüzden erkek çocuk saç traşı modelleri konusunu sizler için detaylı olarak inceledik.

Aşağıdaki videoda çeşit çeşit saç kesimlerin bulunduğu videoyu incelemenizi tavsiye ederim.

Erkek Çocuk Saç Traşı

Erkek çocuklarda saç traşı çok özen isteyen bir durumdur. Telafisi zordur. Çocuğun kafasının anatomik yapısını çok iyi bilmeli ve buna göre kesim yaptırmalısınız. Aşağıda bununla ilgili püf noktaların sunulduğu videoyuda incelemenizi tavsiye ederim.

En Güzel Çocuk Saç Kesim Modelleri

Çocuğunuz ister sarışın olsun, ister esmer, ister kumral, çocuğunuza uygun bir saç modeli bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Eğer evde saç traşı yapmayı düşünüyorsanız, dikkat etmeniz gereken çok önemli kıstaslar olduğunu unutmamalısınız. Bilindiği üzere başın anatomik yapısı ile saç kesimi bir biri ile uygun olmadığında, ister büyükte olsun ister çocukta olsun travmaya sebep olabilmektedir.  Bu yüzden kafanın anatomik yapısına göre saç kesimi yapmayı da iyi bilmelisiniz demektir.

Başın anatomik yapısı saç kesiminde ana unsurlardan biridir. Çocuk saç kesim modellerinde mutlaka dikkat edilmesi gerekir.

Daha önce Trend Erkek Saç Kesim Modelleri hakkında bir yazı yayınlamıştık. Bu yazımızdan da faydalanarak en azından erkek saç kesimleri hakkında fikir sahibi olabilir ve çocuğunuza da benzer saç traşı yaptırabilirsiniz.

Modern Saç Kesimi

Sizler için erkek çocuk saç modellerini biraz kategorize ettik saç modellerini, umarız beğenirsiniz.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Gratis