Kadın Blogu

Bebek Mavisi İle Uyumlu Renkler

10.05.2020
2.590
Bebek Mavisi İle Uyumlu Renkler

Bebek mavisi ile uyumlu renkler ile şık ve dikkat çekici kombinler yapmak için yapmanız gerekenler ve bebek mavisine yakışan renklerden bahsetmek istiyoruz. Bebek mavisi bayanların ve erkeklerin en çok sevdiği renkler arasında yer almaktadır.

Sakin, dingin ve duru kombinler için en ideal renkler arasında ilk sıralarda bebek mavisi gelmektedir. Bebek mavisini ana renklerden tutunda canlı ve soft renklere kadar her türlü renkle kombin edeceğinizi belirtirken detaylara geçiyoruz.

Bebek mavisi renk uyumu

Bebek Mavisi İle Uyumlu Renkler

Bebek mavisi yumuşak bir renk olduğu için birçok renkle uyum sağlamaktadır. Hatta bu bebek mavisine yakışmaz diye düşündüğünüz bir renk varsa bize yorum kısmında yazın, birlikte şık bir kombin yapalımJ

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Erkek Blazer Ceket Nasıl Giyilir?

Bebe mavisine yakışan renkler arasında bir çok yer almaktadır. Ancak biz moda tasarımcılarının en çok kullandığı renklerden bahsedelim istedik.

  • Beyaz
  • Mavi
  • Lacivert
  • Gri
  • Pudra
  • Sarı
  • Kahverengi
  • Bordo
  • Kırmızı
  • Taba ve mor gibi renklerle şık bebek mavisi kombinler yapabilirsiniz. Bebek mavisi ile uyumlu renkler arasında en çok tercih edilen renkleri sizler için sıraladık. Ten renginiz ile uyuma dikkat edecek şekilde bu renkleri kullanarak dikkat çekici kombinler yapabilirsiniz.

Bebek Mavisi Lacivert Uyumu

Bebek mavisi ile uyumlu renklerden olan lacivert kombinlerde kullanıldığı zaman hem ton sür ton havası verecek, hem de şıklığınızla etrafınızdakileri büyüleyeceksiniz. Bebek mavisi lacivert uyumuna dikkat ederek elbise, pantolon, etek, gömlek, kaşe, kaban, şort ve mont kombini yapabilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Triko Elbise Kombinleri

Bebek mavisi sarı uyumu

Bebek Mavisi Kahverengi Uyumu

Bebek mavisi ile yumuşak bir kombin yapmak istiyorsanız açık kahverengi ile kombin ederek yumuşak geçiş sağlayabilirsiniz. Mesela bebek mavisi pantolon ve gömlek kombininde kahverengi kemer ve ayakkabı ile sandığınızdan da şık olacağınıza emin olabilirsiniz. Bebek mavisi ile kahverengi genelde beyaz, kahverengi ve bebek mavisi kombinlerde kendisine yer bulmaktadır.

Bebek Mavisi Ve Kırmızı Uyumu

Bebek mavisi ile uyumlu renkler arasında canlılığı, enerjisi ve ışıltısı nedeni ile kırmızıyı kullanabilirsiniz. Kırmızı hemen hemen her tende ayrı bir hava yaratmaktadır. Bu nedenle bebek mavisinin solgun göstereceği ten renklerinde kırmızı kullanarak capcanlı kombinler yapabiliriniz.

Aşağıdaki görselleri inceleyerek daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

Foto Galeri: Bebek Mavisine Yakışan Renkler

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler