Kadın Blogu

Parlement Mavisi İle Uyumlu Renkler

09.04.2020
4.498
Parlement Mavisi İle Uyumlu Renkler

Parlement mavisi ile uyumlu renkler; parlement mavisi rengi ile yapılan kombinler dört mevsim kullanılma özelliğine sahiptir. Yazın sıcacık havasını en güzel yansıtan renkler arasında yer alan parlement mavisi kombinler için prlement mavisine yakışan renkler, parlement mavisi kombinler hakkında bilgiler paylaşacağız.

Parlement Mavisi İle Uyumlu Renkler

Parlement mavisi baskın bir renktir. Bu nedenle birlikte kullanacağınız renklere özen göstermelisiniz.

Parlement mavisi renk uyumu

 • Gold
 • Beyaz
 • Gri
 • Pudra
 • Toz pembe
 • Ekru
 • Bej
 • Çimen yeşili
 • Fuşya
 • Bebe mavisi
 • Krem rengi ve tonları parlement mavisi ile en çok kullanılan renkler arasında yer almaktadır.
Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Lacivert Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Olur?

Parlement Mavisi Beyaz Uyumu

Parlement mavişi ile kusursuz bir uyum sağlayan ve dikkat çekici bir görünüm sunan parlement mavisi beyaz uyumu ile pantolon gömlek, etek bluz, elbise ayakkabı, elbise mont, pantolon bluz veya pantolon tişört kombinleri yapabilirsiniz. Üstelik parlement mavisi beyaz uyumu ile yapılan kombinleri her türlü ortamda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Parlement Mavi Bebe Mavisi Uyumu

Parlement mavisi ile tonsür ton havası veren renkler arasında yer alan bebe mavisi, perlement mavisine yakışan renkler arasında tercihlerde ilk sıralarda yer almaktadır. Parlement mavisi ve bebe mavisi ile elbise şal kombini, pantolon gömlek kombini, etek bluz kombini gibi kombinler yapabilirsiniz.

Parlement Mavisi Gri Uyumu

Parlement mavisinin etkisini artırarak daha da şık olmanız sağlayacak renklerin başında gri de yer almaktadır. Gri parlement mavisi uyumu ile elbise ayakkabı, elbise çanta, elbise altına bluz olarak kullanabilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Haki Elbise Kombinleri

Su yeşili elbiseye parlement mavisi ayakkabı

Parlement Rengi Kombinler Nasıl Yapılır?

Parlement mavisi kombimler arasında ilk sırada elbise modelleri gelmektedir. Özel günlerden tutunda günlükkombinlere kadar her türlü ortamda kullanabileceğiniz elbise modellerini parlement mavisi renginde bulabilirsiniz. Parlement mavisi kombinlerde ten rengi uyumu ve giyimde renk uyumu esasları dikkate alınarak kombin yapılmalıdır.

Parlement mavisi pantolon kombinleri özellikle sarı, bej, ekru, pudra ve toz pembe ile sıklıkla kullanılmaktadır. Parlement mavisi pantolon altına mavi, bordo, lacivert ve morcivert ayakkabı tercih edebilirsiniz.

Mutluluğun, saflığın ve derin duyguların rengi olan parlement mavisi ile daha şık v etkileyici kombinler için derlediğimiz görselleri inceleyebilirsiniz.

Foto Galeri: Parlement Mavisine Uyan Renkler Kıyafet

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler