Kadın Blogu

Farklı Yaka Bluz Çeşitleri ve Modelleri

13.07.2021
811
Farklı Yaka Bluz Çeşitleri ve Modelleri

Bluz modellerinde sayısız yaka, kol ve kesimlere ait modeller bulmak mümkün. Herkes bluz seçimlerini nerede kullanacağına göre seçmeli ve boyun mesafesi ve vücut yapılarına uygun bluzlar seçmelidir. Farklı Yaka Bluz Çeşitleri ve Modelleri seçerken, her kadın kendi hoşuna giden tarzı yakalar ve ona göre giyinmek ister. Sizlerle bazı yaka çeşitleri ve modellerini inceleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Dikdörtgen Vücut Tipi Nasıl Giyinmeli?

Ofis bluz modelleri

Ofis bluz modelleri

Dantelli Bluz Modelleri

Geleneksel bir görünüme gitmek istiyorsanız,  işleme yaka baskılı bir bluz tasarım seçebilirsiniz.  İşleme yaka bluzlar ile kibar, naif bir görünüm elde edebilirsiniz.

İşlemeli yaka bluz

İşlemeli yaka bluz

2021 trendlerinden olan dantel yaka v model bluzlar sayesinde harika kombinler oluşturmak mümkün. Bu bluzlar sayesinde boyun kısmınız daha uzun gözükür. Bu bluzları ceketlerin altına giyerek şık kombinler oluşturmak kolaylaşır.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Taba Rengi İle Uyumlu Renkler
Dantel bluz modelleri

Dantel bluz modelleri

Düğün Bluz Modelleri

Bluzlarınızı düğün bluz kombinlerinde değerlendirecekseniz, sizi çok saran bluzlar tercih etmeyin. Balon kol saten kumaş bluzlar veya şifon kumaşlar tercih edebilirsiniz.

düğün bluz

düğün bluz

V yaka tek renk bluzl ile ceket kombini yaparak düğün, davet ve kokteyllere katılım sağlayabilir. Klasik şıklık içerisine girebilirsiniz.

Şifon Bluz Modelleri

Zarafet ve şıklıkta bluz modelleri başta gelmekte.  Bu bluzlarınızı içinde bulunan renk tonlarında pantolonlarla kombinleyin,  büyük küpeler takın, saçınızı topuz yapın ve her etkinliğe katılmaya hazırsınız. Fırfırlı kol veya balon kol, bu yakalı bluz tasarımına mükemmel bir diva hissi verir. Bu bluz tasarımıyla oksitlenmiş bir boyunluk bile kullanabilirsiniz. 

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Yeşil Pantolon Üstüne Ne Giyilir Erkek
şifon bluz modelleri

şifon bluz modelleri

Crop Bluz Modelleri

Farklı Yaka Bluz Çeşitleri ve Modellerinden bir diğeri de crop modeller. Bu senenin moda nabzını ölçer duruma gelmiş bu modelleri yaz aylarında sık sık kullanacağınız kesin.  Öncelikle bayan takım elbise modellerinde farklı yaka bluz çeşitlerine bomba gibi düşecek crop tarzlar sizleri stil sahibi yapacak.

Crop bluz modeli

Crop bluz modeli

Farklı tarzı ile dantelli büstiyerlerinizi kalem eteklerinizin üzerine kombinleyerek hanım hanımcık tarzınızla dikkat çekebileceksiniz.  Sadece tasarımcı bluz, bluzun arkasında gözyaşı damlası şeklinde bir oyuğa da sahip değil. Bluz, yakasındaki ağır zarif işçiliği nedeniyle herhangi bir takı takmanızı gerektirmez. 

Dantelli bluz modelleri

Dantelli bluz modelleri

Dantel crop modelleri

Dantel crop modelleri

Bohem Tarzı Bluz Modelleri

Bu tarz modelleri daha çok v yaka modellerde yakanın kenarları işlenmiş desenlerde ve rengarenk görmek mümkün. Bu tarzı kombinlerken, farklı tarzda kolyeler ve takılar seçebilirsiniz. Bohem tarzı bluzlarınızın altına yine karışık desen canlı renklerde etekler veya bol paça salaş pantolonlar tercih edebilirsiniz.

Bohem tarzı bluz

Bohem tarzı bluz

RESİM GALERİSİ : Farklı Yaka Bluz Çeşitleri ve Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler