Kadın Blogu

Bordo Pantolon Üzerine Ne Giyilir Bayan

10.04.2021
1.880
Bordo Pantolon Üzerine Ne Giyilir Bayan

Kadınlar genellikle kendine yakışan modellerin kendine yakışan renklerini tercih etmeye çalışır. Size kolaylık sağlaması açısından kafanızdaki bordo pantolon üzerine ne giyilir sorusuna kombinler sunmaya ve bordo rengi ile uyumlu renkleri göstermeye geldik.

Bordo Pantolon Bayan Kombinleri

Bordo Pantolon Üzerine Ne Giyilir?

Bordo rengi kırmızının dikkat çekiciliğinden rahatsız olanlar için en alternatif seçenektir. Peki bordo pantolon üstüne hangi renkler gider; hemen hemen her renkle kombinlenebilen bordo rengini öncelikle ona en çok yakışan beyaz renkle kombinleyelim. Dar paça bordo pantolonun üzerine, beyaz sweatshirt giyilerek veya yine beyaz bir gömlekle, altına topuklu ayakkabılar kullanarak şık bir kombin oluşturabilirsiniz.

Bordo Pantolon Üstüne Beyaz Renk

Bordo renkte pantolonun üstüne hangi renk giyerseniz giyin bir ceketle kombinlediğinizde sizi özel bir davete, iş yemeğine hatta bir düğüne bile götürebilir.

Bordo Pantolonda Bayan Kombinleri

Bordo pantolonun üstüne klasik dışında birde deri ceketler giyildiğinde, altına babet ayakkabı ile günlük, rahat ve spor kombininiz hazır demektir.

Bordo pantolon üstüne deri ceket kombini

Bordo Pantolonun Üstüne Hangi Renk Gider?

Bayanlar için en iddialı ve şık kombinlerin vazgeçilmezleri arasında olan bordo renk pantolonların üstüne gidebilecek renkler arasında siyahtan başlamakta fayda var. Çünkü ton yakınlığı ve modası geçmeyen ikili olan siyah ve bordo her zaman uyumu yakalamışlardır. Bordo pantolonun üstüne siyah dantelli gömlekler, altına topuklu ayakkabı ve siyah bir çanta ile kombinlenebilir.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Kırmızı İle Uyumlu Renkler Nelerdir? Kombin Renkleri

Bordo Pantolon Kombini

Özellikle kış aylarında en çok tercih edilen gri renkte, bordo ile uyumlu renkler arasındadır. Kış aylarında gri seçimini kazaktan yana kullanmanızı altına ise siyah bir bot ile kombinlemenizi tavsiye ederiz.

Kış aylarında giyilebilecek bordo pantolon kombini

Bordo pantolon her zaman koyu renklerle kombinlenmeli diye bir kaide yoktur. Renk geçişini açalım derseniz, pudra pembesi ile harika bir kombin oluşturabilirsiniz.

Bordo rengi kombinleri

Dikkat ederseniz bordo renk pantolonları kombinlendiğinde ceketler hariç, üstüne giydiğiniz bluz, kazak veya gömleğin pantolon iç kısmına sıkıştırarak kombinlendiğini, bunun kişiyi daha şık gösterdiğini ayrıca boyununda daha uzun durmasını sağladığını fark edebilirsiniz. Bordo rengi mutlaka aksesuarlarla da taçlandırmalısınız. Bordo pantolon üstüne lacivert kombinimiz.

Bayan bordo pantolon kombinleri

Bordo İle Uyumlu Renkler

Bordo renk üzerine bir çok renk uyumludur fakat birbirine yakışan renkler konusunda bazı popüler seçenekler vardır. Bordo da bu renkler;

  • Siyah
  • Beyaz
  • Krem
  • Pudra
  • Kahverengi
  • Gri
  • Vizon
  • Bej
Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Dikdörtgen Vücut Tipi Nasıl Giyinmeli?

Bordo Pantolon Kombinleri

Bordo pantolon üzerine ister kot gömlek, ister krem ceket, ister tamamen bordo ve siyah, hemen hemen herşeyle kombinleyebilirsiniz. Biz genelde güzel, dar beyaz gömlekler veya krem rengi bluz üzerine krem rengi tüvit ceketler aynı şekilde gri ceketlerle kombinlenmesini öneriyoruz. Ama beyaz askılı bluz üzerine açık mavi kot gömlekle de gayet spor bir şıklık elde edebilirsiniz. Bordo pantolon kombinlerizi akşam giyeceğiniz zamanlarda da siyah kazak, badi veya gömleklerle giyebilirsiniz.

Bordo Pantolon Kombinlerinde Bayanlara Seçenekler

Bordo Pantolon Kombinleri ile Uyumlu Renkler

Bayanlar için oldukça şık alternatifler sunan bordo renkli pantolon modellerinin üzerine yine bordo rengi giyinerekte kombin oluşturabilirsiniz.

Bordo takım kombinler

Bordo rengini mavi ile yakışmayacağını söylemedik değilmi? Bordo rengi bebe mavisine çok yakışır ama sade bırakmamanızı, aksesuar veya tamamlayıcı ürün olarak örneğin krem bir ceket veya hırka ile kombinlemenizi tavsiye ederiz.

Bordo pantolon nasıl kombinlenir

Daha fazla bordo pantolon kombinlerini görmek isterseniz galerimizde ayrıntılı inceleyebilirsiniz…

GALERİ  :

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler