Kadın Blogu

Dolgu Topuklu Gelin Ayakkabısı Modelleri-Detayları

Dolgu Topuklu Gelin Ayakkabısı Modelleri-Detayları

Dolgu topuklu gelin ayakkabısı modelleri bilhassa daha çok rahatına düşkün gelinler tarafından tercih edilmektedir. Hali hazırda yorucu bir günün içinden geçen gelinler, yorgunluklarını, gelinlikten gelen ağırlığı bu şekilde tolere etmek isteyebilirler.

Her kadın yıllarca düğününün hayalini kurar. Elbette bu düğünün hayalini kurarken her ayrıntıyı tekrar tekrar ve defalarca düşünür. Kadınlar gelin başında duvağın nasıl duracağından tutun, gelin buketindeki her bir çiçeğin renginden giyeceği ayakkabıya kadar tekrar tekrar her ayrıntıyı gözden geçirir. Bizde kadınların yükünü hafifletmek için dolgu topuklu gelin ayakkabısı konusunu etraflıca araştırdık. Ve en azından gelin ayakkabısı seçimi noktasında elimizden gelen yardımı yapalım dedik.

Bu kadar ince hesaplar yaptıktan sonra tabii ki güzel olmak, rahat olmaktan daha önemli diye düşünüyor olabilirsiniz. Ancak en azından görünmeyen kısımlarda üstelik şıklığınızdan bir şey kaybetmeden küçük kaçamaklar yapmanız o hayalini kurduğunuz düğün/ nikah faslında hayatınızı kurtaracaktır ve eminiz siz bu yazıyı okuduğunuz için bizlere teşekkür edeceksiniz. Peki bu küçük ayrıntı ne derseniz elbette dolgu topuklu gelin ayakkabısı.

 

Dolgu Topuklu Ayakkabı Neden Tercih Edilmeli ?

Aslında bu sorunun cevabı çok basit. Gelin ayakkabıları dolgu topuk noktasında  spor ayakkabılardan da bildiğimiz üzere, rahatlığı ile bilinen bir ayakkabı türüdür. Dilendiğinde az topuklu gelin ayakkabısı düşünenler içinde tercih edilebilir. Düşme tehlikesi ince topuklu modelleri orana ciddi manada düşüktür.  Ve şunu unutmayın ki nikah veya düğün hangisi olduğu hiç önemli değil. Bu merasim saatlerce sürecek ve siz oradan oraya koşturacak ve hatta bol bol oynayacaksınız. Öyleyse neden gelinliğimizin altına dolgu topuklu gelin ayakkabısı tercih etmeyelim ve kendimize eziyet edelim öyle değil mi? üstelik birbirinden güzel gelin ayakkabıları var ki görmeden karar vermeyin. Ayrıca şunu da unutmamak gerekiyor ki; bu yılın en çok satılan gelin ayakkabısı modelleri içerisinde yine en çok satan modeller, dolgu topuklu olan modeller.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  2020 Gelinlik Trendleri- Moda Kombinler

Dolgu Topuklu Gelin Ayakkabı Fiyatları

Normalde düğün yada nikah ile ilgili her şey olması gerekenden çok daha pahalı oluyor maalesef. Örneğin dolgu topuklu spor ayakkabılarının fiyatları 80 – 100 Liradan başlıyorken dolgu topuklu gelin ayakkabısı fiyatı dediğiniz zaman bunu en az 2 ve 3 ile çarpıp alt tabanı belirledikten sonra üst fiyatların sonu yok 🙂

Bu tarz ayakkabı modellerinde bilinmelidir ki rahatlık her şeyden öncedir. Şıklık bazında baktığımızda ince ve yüksek topuklu modeller bu modellere göre daha fazla öne çıkmaktadır. Ancak ince topuklar genel olarak klasik gelin ayakkabı olarak anılabilmektedir. Ancak dolgu topuklu bir ayakkabıya çeşitli motifler eklenebilir, kurdele süslemeleri yapılabilir, nişan gibi farklı etkinliklerde renklendirilerek farklı ve şirin motifler katılabilir. Eğer tercihiniz dolgu topuktan yana olacaksa bu tarz seçenekleri de göz önünde bulundurabilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  2020 Duvak Modelleri

Yukarıdaki modelde görüldüğü gibi dolgu topuk kırmızı bir kurdele ile renklendirilmiş, belli kısımlarına boncuklarla şeritler çekilmiştir. Bu hem ayakkabının hareketliliğini artırmış hem de gelin ayakkabısı olması nedeni ile daha zarif bir görünüme kavuşmasını sağlamıştır.

Aşağıda Dolgu topuklu gelin ayakkabı modelleri hakkında dikkatinizi çekecek bir kaç model sunmak istedik. inceleyerek kafanızda netleştirmek istediğiniz bir modeli satın alabilirsiniz.

Foto Galeri : Dolgu Topuklu Gelin Ayakkabısı Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu