Kadın Blogu

Dolgu Topuklu Gelin Ayakkabısı Modelleri

Her kadın yıllarca düğününün hayalini kurar. Elbette bu düğünün hayalini kurarken her ayrıntıyı tekrar tekrar ve defalarca düşünür. Kadınlar gelin başında duvağın nasıl duracağından tutun, gelin buketindeki her bir çiçeğin renginden giyeceği ayakkabıya kadar tekrar tekrar her ayrıntıyı gözden geçirir. Bizde kadınların yükünü hafifletmek için dolgu topuklu gelin ayakkabısı konusunu etraflıca araştırdık. Ve en azından gelin ayakkabısı seçimi noktasında elimizden gelen yardımı yapalım dedik.

Dolgu Gelin Ayakkabısı Modelleri

“Güzel olmak > rahat olmak teorisini unutun”

Bu kadar ince hesaplar yaptıktan sonra tabii ki güzel olmak, rahat olmaktan daha önemli diye düşünüyor olabilirsiniz. Ancak en azından görünmeyen kısımlarda üstelik şıklığınızdan bir şey kaybetmeden küçük kaçamaklar yapmanız o hayalini kurduğunuz düğün/ nikah faslında hayatınızı kurtaracaktır ve eminiz siz bu yazıyı okuduğunuz için bizlere teşekkür edeceksiniz. Peki bu küçük ayrıntı ne derseniz elbette dolgu topuklu gelin ayakkabısı.

Dolgu Topuklu Ayakkabı Neden Tercih Edilmeli ?

Aslında bu sorunun cevabı çok basit. Dolgu topuklu spor ayakkabılardan da bildiğimiz üzere, dolgu topuklu ayakkabıların rahatlığı dillere destan olmuş vaziyette. Ve şunu unutmayın ki nikah veya düğün hangisi olduğu hiç önemli değil. Bu merasim saatlerce sürecek ve siz oradan oraya koşturacak ve hatta bol bol oynayacaksınız. Öyleyse neden gelinliğimizin altına dolgu topuklu gelin ayakkabısı tercih etmeyelim ve kendimize eziyet edelim öyle değil mi? üstelik birbirinden güzel gelin ayakkabıları var ki görmeden karar vermeyin. Ayrıca şunu da unutmamak gerekiyor ki; 2018 gelin ayakkabısı modelleri içerisinde yine en çok satan modeller, dolgu topuklu olan modeller.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  2019 Gelinlik Trendleri

Dolgu Topuklu Gelin Ayakkabı Fiyatları

Normalde düğün yada nikah ile ilgili her şey olması gerekenden çok daha pahalı oluyor maalesef. Örneğin dolgu topuklu spor ayakkabılarının fiyatları 80 – 100 Liradan başlıyorken dolgu topuklu gelin ayakkabısı fiyatı dediğiniz zaman bunu en az 2 ve 3 ile çarpıp alt tabanı belirledikten sonra üst fiyatların sonu yok 🙂

Hala incelemeyenler için 2018 gelinlik modelleri

Dolgu Topuklu Gelin Ayakkabısı Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu