Kadın Blogu

Pantolon Ceket Kombinleri Bayan

14.07.2020
1.987
Pantolon Ceket Kombinleri Bayan

Pantolon ceket kombinleri her ortamda kullanılan kombinler arasında yer almaktadır. Ofis kombinlerinde, günlük kombinlerde ve düğün kombinlerinde ilk akla gelen pantolon ceket kombinleri bayan tasarımlarıdır

Pantolon ceket kombini nasıl yapılır? Ceket pantolon kombinleri bayan tasarımları ile fark yaratmak ve fark edilmek istiyorsanız yazımızın detaylarına bakın lütfen.

Pantolon Ceket Kombinleri Bayan

Pantolon ceket kombinlerini kombin yapmadan önce dikkat etmeniz gereken detaylar vardır. Yaz kombinleri için kullanacaksanız ince terletmeyen pamuklu kumaşlardan yapılmış modeller arasından seçimler yapmalısınız. Kış döneminde ise rahatlığın yanına şıklığı üst düzeyde parçalardan yana seçimler yapmalısınız.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Güneş Gözlüğü Modelleri Nelerdir?

Pantolon ceket kombin kadın

Ceket pantolon kombininde beden ölçülerinizle ve vücut tipiniz ile uyumlu modeller arasından seçimler yapmalısınız.

Ceket pantolon kombinini katılacağınız ortama göre seçmelisiniz. Resmi bir ortama katılıyorsanız daha resmi ceket pantolon kombini yaparken eğlenceli mekanlarda gerek renk gerekse modelleri bulunacağınız ortama göre olmalıdır.

Pantolon ceket kombini denilince akla ilk gelen renk siyahtır. Siyah dışında mavi, kahverengi, pudra, somon rengi, toz pembe, haki yeşili kombinler de yapabilirsiniz.

Pantolon ceket altına ayakkabı olarak stiletto, makosen ve blok topuk sandalet kullanabilirsiniz.

Pantolon ile aynı renklerde ayakkabı kullanabileceğiniz gibi ceket içine kullanacağınız bluz ve gömlek rengi ile aynı renklerde ayakkabı kullanabilirsiniz.

Örneğin; siyah pantolon, siyah ceket kombininde ceket içine kırmızı gömlek, bluz veya büstiyer tercihinde kırmızı topuklu ayakkabı kullanabileceğiniz gibi siyah topuklu ayakkabı da kullanabilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Erkek Giyim Tarzları

Ayakkabı olarak topuklu ayakkabı en doğru tercih olacaktır. Spor pantolon ceket kombinlerinde sneakers veya makosen kullanabilirsiniz.

Yazlık pantolon ceket kombin

Pantolon Ceket İçine Ne Giyilir?

Pantolon ceket kombininde en önemli detay ceket içine giyeceğiniz kombin parçası olarak karşımıza çıkmaktadır. Ceket içine gömlek, bluz, büstiyer, halter yaka ve askılı üstleri kullanabilirsiniz. Ceket içine kullandığınız renklerde ayakkabı seçebileceğiniz gibi pantolon rengi il ede uyumlu renklerde ayakkabı seçebilirsiniz.

Pantolon ceket rengini aynı renklerden seçebileceğiniz gibi birbirine yakışan farklı renklerden de seçebilirsiniz.

Aşağıda 2020-2021 pantolon ceket kombinlerinden derlediğimiz görselleri daha fazla detay ve ayrıntı için sizlerle paylaşıyoruz. Konu hakkındaki görüşlerinizi ve kombin önerilerinizi yorum bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz.

Foto Galeri: Ceket Pantolon Kombini Bayan

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler