Kadın Blogu

Şalvar Üstüne Ne Giyilir

07.04.2021
1.781
Şalvar Üstüne Ne Giyilir

Şalvar Pantolon Kombinleri

Hem rahat olayım hem de şık görüneyim diyorsanız sadeliği ve doğru kombinasyonu uygulamalısınız.

Şalvar ile şıklık kombini

Şalvar pantolon kombinlerinde, vücut vücut proporsiyonunuza dikkat ederek, yani kısa boyluysanız topuklu ayakkabı ile kombinlediğiniz şalvarın topuk bitimine kadar gelmesine özen göstermelisiniz. Bu sizi kısa boyluluktan kurtararak daha uzun gösterir.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Gömlek Elbise Kombinleri

Siyah Şalvar Pantolon Üstüne Ne Giyilir?

Siyah şalvar pantolonu üstüne giyilecek bir çok renk vardır. Bunlar parlak canlı renkler olabileceği gibi, yine şalvarla aynı renk olan siyah bir büstiyerle de kombinlemek mümkündür.

şalvar pantolon büstiyer kombini

Siyah şalvar pantolonunu sadece topuklu veya sandaletle giyilebileceğini düşünmeyin. Yazımızın başında da dediğimiz gibi şalvarı modernleştirdik. Bu yüzden birde şalvarı botlarla deneyin deriz.

Siyah şalvar pantolona uyumlu renkler

Şalvar üstüne ne giyilir kadar, altına da hangi ayakkabı giyilmeli konusu da önemli bir husustur. Şalvar pantolona rahat sandalet ve sporlar kadar yakışan bir diğer ayakkabı ise topuklulardır. Fakat topuklu tercihinizi ince topuktan yada stilettodan yana tutmanızı tavsiye ederiz. Günümüzde şalvar pantolonda deri detayıda pamuklu kumaşlar kadar etkin kullanılmaktadır.

Deri şalvar modeli

Renkli Şalvar Pantolon Üstüne Ne Giyilir?

Sıcak yaz ayları denildiğinde rengarenk şalvarlar vazgeçilmez olmaktadır. Renkli şalvarlar üstüne çoğunlukla soft veya mat renkler olmaz. Daha çok yine renkli veya desenli modeller tercih edilmelidir.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Yazlık Elbise Modelleri

Şalvar pantolonların renkli kombinleri

Şalvar pantolonda bohem tarzı unutmamak lazım! Gençlerin ve trend yakalamak isteyen bayan veya erkeklerin günümüzde ilk tercihi olan bohem tarzı şalvarda karışık kumaşlar olarak önümüze sunulmaktadır.

Şalvarda bohem tarz

Birde renkli denilince sadece kırmızı veya yeşili düşünmemek lazım, buna beyazı, griyi, kremi de kattığımızı düşünürsek, aklımıza il gelen şey tarz bir şıklık olur. Bu tür renkli şalvar pantolonların üstüne mutlaka ceket kombini yapmalısınız.

Şalvar takım modelleri

Şalvar pantolon da şıklığı yakalamak aslında çokta zor değil. Galerimizde size görsellerde bu kolaylığı sağlıyoruz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler