Kadın Blogu

Pudra Pembesi Elbiseye Ne Renk Şal Olur?

13.11.2019
1.237
Pudra Pembesi Elbiseye Ne Renk Şal Olur?

Pudra Pembesi Elbiseye Ne Renk Şal Olur? başlıklı yazımızda pudra elbise kombinleri ile daha şık ve uyumlu olmanın yollarından bahsedeceğiz. Pudra rengi elbise modelleri her ten rengi ile uyumlu bir görünüm sergilese de çok açık tenlilerin yüzünü soluk gösterebilir. Bu nedenle pudra elbise kullanırken açık tenli kişiler pudranın koyu tonlarını kullanırlarsa daha doğru seçim yapmış olurlar.

Pudra Pembesi Elbise İle Ne Renk Şal Olur?

Pudra renk elbiseler her mevsimde kullanılan elbise renkleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Yaz aylarında açık renklerle kombin edilen pudra pembesi, kış aylarında koyu renklerle kombin edilmelidir. Pudra elbiseye şal seçmek için pudra ile uyumlu renkler arasından seçimler yapmalısınız.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  2022 Anneler Günü Hediyeleri

Pudra elbiseye şal seçerken kullanacağınız ortamı da göz önüne almalısınız. Pudra pembesi elbise ile en çok kullanılan şal rengi siyah olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle orta yaş gurubunun kullandığı koyu tonlardaki pudra elbiseye siyah şal ve siyah ayakkabı kombini ile şıklıkta yarışabilirsiniz.

Pudra pembesi ile en çok kullanılan renkler arasında krem ilk sıralarda yer almaktadır.

Pudra elbiseye krem şal özellikle gece elbiselerinde sıklıkla tercih edilmektedir.

Pudra pembesi elbise ile mor, gümüş, kahverengi, kırmızı, mint yeşili, gri ve beyaz gibi renklerde şal kullanabilirsiniz. Ayrıca pudra elbiseye şal belirlerken ton sür ton yapabilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Bu Yılın Öne Çıkan Deri Ceket Modelleri

Pudra açık bir renk olduğu için kombin yaparken ten rengi ile uyumu göz ardı etmemelisiniz. Elbise yüzünüzü soluk gösterecekse canlı ve yüzünüzdeki ışığı ortaya çıkaracak renklerde şal belirlemelisiniz.

Pudra rengi elbise şal kombininde ayakkabı, aksesuar, çanta ve takı uyumuna dikkat etmelisiniz.

Pudra Pembesi İle Uyumlu Renkler

Pudra Pembesi Elbiseye Ne Renk Şal Olur? Doğru pudra pembesi elbise kombinleri için pudra pembesi ile uyumlu renkler nelermiş görelim.

  • Bebe mavisi
  • Camel tonlar
  • Gri
  • Lacivert
  • Siyah
  • Mint yeşili
  • Beyaz ve tonlarını pudra elbiseye şal belirlemede kullanabilirsiniz.

Pudra pembesi elbise kombini yaparken pudrada ton sür ton yapıyorsanız ve bu kombinde ne renk çanta kullanacağınıza karar veremediyseniz metalik siyah kullanmanızı öneririm. Bu kombinde pudra pembesi ayakkabı kullanabilirsiniz.

Konu hakkında daha fazla detay için sezonun son trendlerinden oluşan resim galerisini sizler için paylaşıyoruz. Konu hakkındaki fikirlerinizi yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Foto Galeri: Pudra Elbise Şal Kombinleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler