Kadın Blogu

Siyah Elbise Kombinleri

05.12.2019
1.008
Siyah Elbise Kombinleri

Siyah Elbise Kombinleri şıklık için bayanların sıklıkla tercih ettiği renklerin başında gelmektedir. Siyah elbise bayanlar tarafından sıklıkla tercih edilir. Öyle ki dolabında siyah elbise olmayan bayan yoktur diye bir iddiada ortaya atabiliriz. Siyah elbise ile her mekanda ve her tarzda şıklık yakalamanız mümkün. İster iş ortamı, ister ev gezmesi, ister özel gece, ister düğün, ister günlük kullanım olsun her alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Konu hakkında detaylar için…

Siyah Elbise Kombinleri

Siyah elbise modelleri kendi içinde de çok fazla model ve seçeneğe sahiptir. Siyah elbisenin vakar, asil ve şık göstermediği bayan yoktur. Birde doğru renklerle kombin edilirse olağan üstü şıklık kapıda demektir.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Siyah İle Uyumlu Renkler

Siyah Elbise Kombinleri

Siyah elbiseye takı olarak tercih edeceğiniz en uygun renk beyaz incidir. Ancak beyaz yüzük, kolye, küpe yerine kırmızı, saks mavisi veya yağ yeşili takı da kullanabilirsiniz.

Siyahla Uyumlu Renkler

Siyah hemen hemen her renkle uyum sağlar. Ancak siyah kapalı ve ağır bir renk olduğu için canlı ve açık renklerle bu ifade yumuşatılırsa daha şık ve hoş kombinler ortaya çıkar. Siyah ile toz pembe, kırmızı, pudra, mavi, sarı, beyaz gibi renkleri kullanarak oldukça hoş kombiler yapabilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Gri Mor Uyumu

Siyah Elbiseye Ne Renk Ayakkabı

Kısa, uzun, maksi siyah elbise modelleri için ayakkabı seçimi yapacaksanız elbiseyi kullanacağınız ortama ve elbise modeline göre seçimler yapmalısınız. Örneğin, günlük kombinlerde rahat ve konforlu ayakkabı kullanabilirsiniz.

Spor elbise kombinleri için spor ayakkabı en doğru tercih olacaktır. Özel günlerde kullanacağınız siyah elbise modelleri ile ise yüksek topuklu stiletto en doğru tercih olacaktır.

Siyah ayakkabı altına kırmızı, krem, bej, beyaz, turkuaz mavisi, saks mavisi, lame, dore, leopar, kahverengi, bordo gibi renklerde ayakkabı kullanabilirsiniz.

Siyah Elbiseye Ne Renk Ayakkabı

Siyah Elbiseye Aksesuar Seçimi

Siyah elbise ve ayakkabı gibi olmazsa olmaz temel kombin parçalarını seçtikten sonra sıra aksesuar seçimi gibi detaylara gelmektedir. Bunlar çantalar, takılar, halhallar, yüzük ve küpeler olarak karşımıza çıkmaktadır. Siyah ile kullanılan aksesuar rengi 2020 de gümüş olarak karşımıza çıkmaktadır. Gümüş aksesuarları gideceğiniz ortama göre seçebilirsiniz.

Foto Galeri: Siyah Elbise Kombin

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler