Kadın Blogu

Mürdüm Rengi Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

20.12.2019
3.359
Mürdüm Rengi Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Mürdüm rengi elbisenin altına ne renk ayakkabı giyilir? Başlıklı yazımızın devamına göz atarak daha şık olabilirsiniz. Mürdüm rengi elbisenin altına ayakkabı seçerken dikkat etmeniz gereken noktalar vardır. Bu noktalar arasında en önemli detay aksesuarlardır. Sadece kıyafet ayakkabı kombini ile bitmiyor diyebiliriz. Ayakkabı, çanta ve aksesuar bütünlüğü olması gerekmektedir.

Mürdüm Rengi Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Mürdüm rengi elbisenin altına ayakkabı seçerken renk uyumuna dikkat etmelisiniz. Mürdüm rengi elbisenin altına en çok kullanılan ayakkabı rengi siyah olarak karşımıza çıkmaktadır. Çanta rengini daha önceden belirlediyseniz yönde seçebilirsiniz ayakkabıyı da o yönde seçebilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Lacivert Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir Bayan

Mesela lacivert çanta veya lacivert fular kullanacaksanız lacivert ayakkabı da kullanmanız gerekmektedir. Mor elbiseye ayakkabı seçerken mor ile uyumlu renkleri bir kez daha gözden geçirmek gerekmektedir

Mürdüm İle Uyumlu Renkler

Lacivert, gri, fuşya, ten rengi, pudra, vizon rengi, kahverengi, siyah, beyaz, ten rengi, altın rengi olarak karşımıza çıkmaktadır. Mürdüm rengiyle uyumlu renkler çok fazla ancak bu renklerin hepsini ayakkabı olarak kullanamazsınız. Mor elbise ayakkabı önerisi olarak lacivert, gri, altın rengi, ten rengi, kahverengi ve siyahı kullanmanızı öneriyoruz.

Mor elbise ayakkabı kombinini kullanacağınız mekan, mevsim ve etkinliğin de önemi göz ardı edilmemelidir.

Günlük kombninlerde kullanacağınız mor elbise için mor rengin canlılığını bir nebze yumuşatacak siyah, ten rengi, pudra ve kahverengi gibi renklerden yana kullanabilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Özel Günlerin Vazgeçilmezi: Abiye Elbise Modelleri

Özel gün ve gecelerde kullanacağınız mor elbise kombininde ayakkabı olarak ise ten rengi, gri, metalik renkleri aştın renk tonları, kahverengi ve lacivert kullanabilirsiniz.

Doğum günü ve kutlama gibi enerjik etkinliklerde ise turuncu, beyaz, pembe gibi uçuk ve göz alıcı renkleri kullanabilirsiniz.

Mor elbise altına stiletto, çizme, babet, sandalet, dolgu topuk ve platform kullanabilirsiniz. Ayakkabı modeli seçeceğiniz elbise modeli ile de orantılıdır.

Aşağıda konu ile ilgili görselleri inceleyerek daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

Foto Galeri: Mor Ayakkabı Elbise Kombinleri

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler