Kadın Blogu

Ombre Saç Renkleri

30.11.2019
3.533
Ombre Saç Renkleri

Ombre Saç Renkleri; Saç renkleri arasında en çok beğenilen boyama şekli ombredir. Ombre saçlar gerek renkleri, gerekse saçlara kattığı hava ile bayanlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Kendi içinde farklılık arz eden ombre renkleri konusunda bilgiler paylaşmak istedir.

Ombre Saç Renkleri

Gri ombre: marjinal bir saç rengi gibi görünse de saçlara farklı bir görünüm ve efekt katmaktadır.

Kızıl ombre: kızıl renk sevenler saça yapılan her işlemde kızıl rengini isterler. Ombrede kızıl saçların en güzel şeklini ve halini yaksıtmaktadır.

Siyah ombre: Siyah saçlarda her zaman vazgeçilmezdir. Siyah saçlarınızdan vazgeçemiyor, ancak değişiklik de arıyorsanız siyak saçların uçlarına ombre yaptırarak farklı görünüm kazanabilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Röfle, Balyaj, Gölge, Ombre Farkları Nelerdir ?

Sarı ombre: n çok beğenilen ve ilk tercihler arasında yer alan sarı ombre rengini, bayanlar genelde saç uçlarında kullanıyor. Bu şekilde bütün saçlarla sağladığı uyum da tercih edilmesini artırıyor. Işıltılı saçlar istiyorsunuz sarı ombreyi, siyah, kahve, kumral, kızıl saç renklerinde kullanabilirsiniz.

Karamel ombre: bayanların bayıldığı ve beğeni ile yaptırdığı saç renkleri arasında karamel ombre gelmektedir. Cilt rengine uygun karamel renk tonunu seçerek saçlarınızı karamel renkleri ile buluşturabilirsiniz.

Bakır ombre: Diğer ombre renklerine göre biraz daha az tercih edilen bakır ombre farklı olmayı sevenlerin tercihi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Balköpüğü ombre: Gold ve camel renk tonlarını bünyesine barındıran bal köpüğü ombre ile sönük saç uçlarınız hareket ve ışıltı katabilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Röfle Modelleri, Renkleri ve Fiyatları-Dev Rehber

Kumral ombre: kumral geçişler saçlara hareet kazandırmakta bire bir yöntemdir. Bu yöntemin en doğru şekilde uygulanmasının adı da kumral ombre modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Aynı renkleri saçlarınızın tümünde görmekten sıkıldıysanız kumral saç uçlarınızı canlı renklerle buluşturarak farklılık yapabilirsiniz.

Neden Ombre Yaptırmalıyım?

Kullanım kolaylığı ve aşırı bakım istememesi en büyük tercih sebebidir.

Sıradan bir iki renk yerine çok geniş renk yelpazesine sahiptir.

Tek ve sade renklerden sıkılanlar birden fazla saç renk uygulaması ile saçlara ışıltı ve farklılık katması.

Saçlara uygulanana farklı renkler ile saçlara canlılık ve ışıltı katması.

Bakımsız saçlar ve saç uçları için bu bakımsız görünümü ortadan kaldırarak saçlara bakımlı bir görünüm katması.

Foto Galeri: Ombre Renkleri

 

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler