Kadın Blogu

Lacivert Takım Elbise Kravat Uyumu

25.04.2020
7.070
Lacivert Takım Elbise Kravat Uyumu

Lacivert takım elbise kravat uyumu, takım elbise kombinleri erkek için olmazsa olmaz kombin parçaları arasında yer almaktadır. Takım elbise denilince ilk akla gelen renklerden biri de laciverttir. Zira lacivert kullanıcısına asil, karizmatik ve cool bir görünüm sunar. İş dünyasından günlük yaşam kombinlerine kadar geniş bir kulanım alanına sahiptir.

Özellikle iş görüşmelerinde etkili lacivert takım karşı tarafı etkilemek adına güzel bir adımdır. Bu kadar çok kullanım alanına sahip olan lacivert takım elbise kullanımında en öneli detay ise kravat seçimidir. Takım elbise ile kravat mutlaka uyum içinde olmalıdır. Bizde bugün sizlere bu konunun detaylarını vereceğiz. İşte detaylar…

Lacivert Takım Elbise Kravat Uyumu

Günümüzde takım elbise, özellikle de lacivert takım elbise ile uyumlu kravat renklerinde pek çok renk ve desen bulunmaktadır. Zira takım elbise ile doğru renklerde kravat kullanımı şıklığı artıran etkenlerin başında gelmektedir. Göze itap ederek şıklığı artıran takım elbise için hangi renk ve hangi desen olacağını bilemiz gerekmektedir.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Sarı Gömleğin Altına Hangi Renk Pantolon Giyilir Erkek?

Lacivert takım elbiseye en çok yakışan kravat rengi moda tasarımcılarına göre bordodur. Bordo  kravat ve beyaz gömlek lacivert takım ile en çok kullanılan parçalardır.

Komple baştan aşağı lacivert kullanımı da oldukça şık bir görünüm yakalamanızı sağlayacaktır. Bu kombinde dilerseniz açık mavi gömlek de kullanabilirsiniz.

Lacivert takımlar ile puantiyeli kravatlar da şıklığı artıran etkenlerin başında gelmektedir.

Lacivert takımlar ile en sık kullanılan bir diğer kravat rengi de hiç şüphesiz siyahtır. Siyah kravat ile hem özel bir uyum yakalayacak hem de daha resmi ve şık olacaksınız.

Lacivert Takım Elbise ekoseli Kravat

Lacivert takım elbiseye kravat seçerken lacivertle uyumlu renkleri gözeterek seçimler yapmanız, bunu yaparken de ten rengi uyumunu atlamamanız ise en kritik detay olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Gri Pantolon Üzerine Ne Giyilir Erkek

Aşağıda 2020 lacivert takım komblerinden derlediğimiz görselleri paylaşarak daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

Bu şekildeki örnekleri çoğaltmak mümkündür. Takım içine kullanacağınız gömlek ve ayakkabı rengi ile uyum dikkatlerden kaçmamalıdır.

Kısacası kravat seçimini tarzınıza, zevkinize, içinde bulunacağınız ortama göre şekillendirmelisiniz.

Foto Galeri: Lacivert Takım

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler