Kadın Blogu

Lacivert Takım Elbise Kombinleri

20.03.2020
940
Lacivert Takım Elbise Kombinleri

Lacivert takım elbise kombinleri erkeklerin en gözde takım elbise renkleri arasında yer almaktadır. Bir de doğru renklerle, doğru ayakkabı, doğru kravat, doğru gömlek seçildi mi tüm dikkatleri üzerinize çektiniz gitti. İçinde bulunacağınız her ortamda, iş ortamı da dahil öne çıkmak için konu hakkındaki tavsiyelerimize uymanızı öneririz.

Lacivert Takım Elbise Kombinleri

Takım elbiseyi şık gösteren en büyük etkenlerin başında kravat be gömlek seçimi gelmektedir. Bu nedenle gömlek ve kravat seçiminde dikkatli olunması gerekir. Lacivert takım elbise ile kullanacağınız gömlek seçeneği çok fazla olsa da şıklıkta bir adım önde olmak için dikkatli olmak gerekir.

Lacivert takım elbise gömlek kombin

Lacivert takım elbiseye yakışan gömlek denilince akla ilk olarak mavi tonlarda gömlek modelleri gelmektedir. Maviden sonra beyaz ve kahverengi gömlek modelleri ile şıklığı yakalayabilirsiniz. Kahverengi kravat olarak tercih etmeniz daha etkili olacaktır.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Spor Ceketli Kombinler Erkekler İçin

Gri gömlek modelleri de sıklıkla tercih edilen takım elbise gömlek modelleri arasında yer almaktadır. Lacivert takımlar desenleri en iyi kaldıran ev şık gösteren modeller arasındadır. Lacivert takım elbise seçimlerinizi pötikare, çizgili, kareli ve ekoseli gömlek modelleri, kravat modelleri ve yelek modelleri ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Lacivert Takım İle Ayakkabı Kombini

Takım elbise için hayati önem taşıyan ayakkabı lacivert takım elbisede de hayati önem taşımaktadır. Lacivert takım elbise altına kullanılacak en doğru ayakkabı seçimi kahverengidir. Kahverengi ayakkabı modelleri lacivert takımın renk tonuna göre koyu veya açık tonlarda tercih edilerek şıklık yakalanabilir.

Lacivert takım elbise kombini

Lacivert takımlar ile farklı renkleri bir araya getirebileceğiniz gibi mavi tonları i le kombin ederek ton sür ton kombinler de yapabilirsiniz. Bu kombin için ise lacivert takım elbise, buz mavisi tonlarında gömlek ve lacivert kravat kullanımı hem ton sür ton kombin yapılmış olacak, hem de şıklıkta bir adım öne geçebilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Erkek Giyim Tarzları

Lacivert takım elbise ile öne çıkmak ve dikkat çekmek için bordo, kırmızı, hardal sarısı ve yeşil gömlek veya kravat modelleri kullanabilirsiniz.

Aşağıda 2020 lacivert takım elbiselerinden derlediğimiz görselleri sizler için paylaşıyoruz. Daha fazla fikir için lütfen inceleyin:)

Foto Galeri: Lacivert Takım Elbise Modelleri

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Gratis