Kadın Blogu

Kızıl Kahve Saç Rengi

21.05.2020
2.416
Kızıl Kahve Saç Rengi

Kızıl kahve saç rengini ve tonları hemen hemen her sezon öne çıkmaktadır. Modası geçmeyen saç renkleri sorgusunda kızıl kahve saç renklerinden bir kaçı mutlaka kullanılmaktadır. Uzun saçlarda da kısa saçlarda da fazlasıyla şık ve gösterişli durmaktadır.

Buğday tenlilerde ve esmer tenlilerde daha hoş ve parıltılı duran kızıl kahve saçlar, çık ten renkli bayanlarda özellikle beyaz tenlilerde çok denene bir saç rengi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kızıl Kahve Saç Rengi

Kızıl kahve denilince akla adından da anlaşılacağı gibi yoğun kahve tonlarının içine kızılın eklenmesidir. Her mevsim şıklık sunsa da yazın güneşin etkisiyle daha bir ışıltılı ve parlak ha almaktadır.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Röfle Renkleri Kataloğu

Kızıl Kahve Ombre saç

Kızıl Kahve Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Kızıl kahve saç tutkunları bu saçların kendilerine yakışıp yakışmayacağını merak eder. Biz de kızıl kahve kimlere yakışır ve hangi yüz şekline gider sorularının cevaplarına birlikte göz atalım dedik.

Beyaz tenlilerde de kullanılsa da buğday tenlilerde ve esmerlerde şiirsel bir görüntü yakalamanızı sağlar. Kullanıcılarını yüz hatlarını belirginleştirerek gözlerin güzelliğini vurgulayan kızıl kahve saçlar ela gözlü bayanların saç renkleri olmalı diyoruz.

Kızıl Kahve Ombre

Klasik kızıl kahve saçları daha da güzelleştirmek için kızıl kahve ombre düşünebilirsiniz. Özellikle esmerlerde daha gösterişli hale gelen kızıl kahve ombre için mutlaka denemeniz gereken saç rengi diyoruz. Kızıl, altın ve bakır tonlarında uygulama yapılarak göz alıcı saçlara sahip olabilirsiniz. Doğal görünümden uzaklaşmamak için saçların dip kısımları doğal kahverengi olması gerektiğini unutmayın.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Karamel Saç Rengi Hangi Tene Yakışır?

Kızıl Kahve Saç Boyası Numaraları

Tam tutan kızıl kahve saç boyası için en iyi markaları ve numaraları mutlaka bilmeniz gerekir. Kızıl kahve saç boyası numaraları araştırmamızda en iyileri olarak karşımıza çıkanları sizlerle paylaşmak istedik.

Kızıl Kahve saç tonları

Syoss saç boyaları4/2 kızıl kahve saç

Koleston natural 4/6 kızıl kahve

Neva color 4.65 akaju saç boyası kızıl kahve

Loreal paris excellence 5.62 saç boyası kızıl kahve

Garnier olia amonyaksız 5.5 saç boyası kızıl kahve

Göz alıcı renkler serisi palettte 5/57 saç boyası ışıltılı kızıl kahve

Natural colors 5r saç boyası kızıl kahve organik renklerini kullanarak göz alıcı saçlara kavuşabilirsiniz.

Foto Galeri: Kızıl Kahve Saçlar

 

 

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler