Kadın Blogu

Ekru Pantolon Kombinleri

03.04.2021
937
Ekru Pantolon Kombinleri

Ekru pantolon kombinleri özellikle yaz aylarının vazgeçilmezlerindendir. En avantajlı yanı ise tüm renkler ile uyumunun daha kolay olmasıdır. Beyaz renk giymeye çekinenler için en alternatif renklerden birisi olan ekru diğer renklere göre kombinlenmesi daha kolay ve daha soft bir renktir.

Ekru renk pantolon kombinleri

Ekru Renk Pantolon Kombinleri

Ekru Pantolon Üstüne Ne Giyilir?

Ekru rengi beyazdan biraz koyu, kremden ise bir ton kadar açık olduğu için kombinlendiğinde soft bir yumuşaklık verdiği için, bu renk bir pantolonun üstüne şık bir bluz, sade günlük gömlekler, kışlık kazaklar hatta şık bir ceketle bile kombinlemek mümkündür. Yani bu renkteki pantolonu hangi mevsimde giydiğinize göre kombin oluşturabilirsiniz.

Ekru rengin altına ne giyilir

Ekru Pantolonun Şıklığı

 

krem rengine uyan renkler

Ekru Rengin Kıyafetlerdeki Uyumu

Ekru ile Uyumlu Renkler Nelerdir?

Biz başka renkleri kombinlemeye çalıştığımızda mutlaka giyinildiğinde göz önünde olmasını yani kıyafeti patlatmasını bekleriz, fakat ekruda buna bazen hiç gerek yoktur. Ton sür ton dediğimiz geçiş rengi ile bunu yapmak çok basit. Aslında ekruya en çok yakışan renkte ona en yakın olan renktir.

krem rengine uyan renkler

Ekruda Ton Sül Ton Kombini

Buda ekru pantolonun üstüne, krem bir gömlekle mümkün. ekruyu sadece pantolonda değil, bluz, etek veya kemerdede kullanarak kombini oluşturabiliriz. Ekru ile uyumlu renkleri size sunuyoruz!

  • Kahverengi
  • Haki
  • Lacivert
  • Sarı
  • Krem
  • Gold
  • Siyah
  • Pembe

Ekru Pantolon Kombini

Ekru rengini kombinlemek beyaz kadar çekinilecek bir renk değildir. Ekru pantolonun üstüne hangi renk tercih edeceğimizi sorarsanız ilk aklımıza gelecek renk yaz ve kış aylarının trendi olan kahverengi olacaktır. Ekru bir pantolonun üstüne kahverengi bir kazak veya sweet ile günlük sade şıklığı yakalayabilirsiniz. Bunu kahverengi bir kemer ve yine kahverengi bir ayakkabı ile de harika bir kombine dönüştürebilirsiniz.

Ekru Pantolonun Kahverengi ile Uyumu

Ekru ile uyumlu renkler arasında birde haki yeşil var. Haki yeşil pantolon veya etek ile ekruyu çok rahat tamamlayabilir hatta bu kombinle her yere gidebilirsiniz. Bunun en güzel örneklerini ve daha başka uyumlu renkleri yazımızdaki görsellerde bulabilirsiniz.

Ekru rengin üstüne ne giyliy

Ekru ve haki renklerinin kombini

Ekru Pantolonun Altına Ayakkabı Seçimi

Ekru pantolonun altına ne giyilir diye düşünmüyor değiliz. Aslında birçok ayakkabı türü ile kombinlenebilen ekru pantolonlar nerede giyileceğine göre farklılık oluşturur.

krem rengine uyan renkler

Ekru Pantolonun Altına Babet Modeli

Toplantı yemeklerinde, davetlerde, özel görüşmelerde kombinlemek istersek bunu şık bir topuklu veya stiletto ile kombinliyerek, ortama en güzel şekilde uyum sağlamış oluruz.

krem rengine uyan renkler

Ekru Pantolonun Altına Giyilecek Topuklu Modelleri

Ekru pantolon kombini günlük yaşamda da sık sık tercih ettiğimiz hatta her gardropta bulunan parçalar arasındadır.  Eğer sizinde dolabınızda bu renk pantolonunuz varsa ve sıradan bir sadelik istiyorsanız ekru pantolonunuzun altına spor bir ayakkabı, düz bir sandalet veya rahat bir babet tercih etmelisiniz.

krem rengine uyan renkler

Ekru Pantolon Altına Sandalet Modelleri

Peki mevsim kış diyelim ekru pantolonlar artık kış aylarınında gözdesi, tabiki kışın ekru pantolonun altına yarım bir bot veya dize kadar gelen bir çizme bot ile her ortamda konuşulacak şıklığı elde edebilirsiniz.

 

 

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Kırmızı Elbise Ayakkabı Kombini
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu