Kadın Blogu

Kahverengi Pantolon Kombinleri Bayan

22.07.2020
690
Kahverengi Pantolon Kombinleri Bayan

Kahverengi pantolon kombinleri bayan için önemli kombin parçalarından biridir. Kahverengi pantolon kombin yapımında dikkat edilecek bazı detaylar vardır. Her mevsim kullanabileceğiniz kahverengi pantolonlar ile şıklığınızı üst seviyelere taşımak için üst kombin parçası rengi, ayakkabı rengi, aksesuar rengi ve kullanıyorsanız şal rengi uyumu mutlaka olmalıdır.

Kahverengi Pantolon Kombinleri Bayan

Kahverengi pantolon kombin sırasında üst kombin parçası gideceğiniz mekana göre seçilmelidir. Örneğin arkadaşlarınızla akşam gezmesi veya kır gezisi için yapacağınız spor kombinler de kahverengi pantolon ile spor ayakkabı kombini yapabilirsiniz üst kombin parçası olarak ise salaş üstler tercih edebileceğiniz gibi üstler de kullanabilirsiniz.

Kahverengi Pantolon Kombin 2020

Kahverengi Pantolon Üstüne Ne Renk Giyilir?

Kahverengi pantolon kombini yapmadan önce kahverengi ile birlikte kullanacağınız renkleri iyi bilmeniz gerekmektedir. Kahverengiye uyan renkler ile doğru üstleri kombine ederek şıklığı yakalayabilirsiniz. Komple bütünlük açısından ten rengi uyumu da seçeceğiniz üst kombin parçasıyla mutlaka sağlanmalıdır.

Örneğin çok açık tenli biriyseniz kahverengi pantolon üzerine beyaz kullanmak ten rengimizi soluk gösterecektir. Bu nedenle beyaz yerine kahverengi pantolonun üzerine haki yeşil gömlek, tunik, bluz veya kazak kullanabilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Somon Rengi Elbise Kombinleri

Kahverengi pantolon ile uyumlu renkler arasında sarı, yeşil ve tonları, turuncu, mavi, bordo, krem rengi, ekru renk, bej rengi, saman rengi, mercan rengi, pudra, lacivert ve hardal sarısı bulunmaktadır. Bu renkleri kullanarak ve bu renkleri kullanırken ten rengi uyumunu gözeterek dikkat çekici kombinler yapabilirsiniz.

Kahverengi Pantolon Kombinleri bayan 

Kahverengi Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Kahverengi pantolon kombini için ayakkabı seçimi oldukça kolaydır. Örneğin kullandığınız pantolonun 2 ton koyu veya 2 ton açık renginde ayakkabı kullanarak göz dolduran bir kombin yapabilirsiniz.

Kahverengi pantolon ayakkabı kombinin en kolay yolu budur. Kahverengi pantolona kahverengi ayakkabı kullanmanın dışında kahverengi ile uyumlu renkler arasından tercihler yapabilirsiniz. Mesela pudra rengi bir üst kullanıyorsanız, pudra rengi ayakkabı veya krem rengi ayakkabı tercih edebilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Açık Mavi İle Uyumlu Renkler

Kahverengi pantolon kombin sırasında seçeceğiniz ayakkabı modeli tarzınızla uyumlu olmalıdır. Kahverengi pantolon ile stiletto, snickers, convers, bilekten bağlamalı sandalet, makosen ayakkabı, espadril ve ankle bot kullanarak tarz kombinler yapabilirsiniz.

Foto Galeri: Kahve Kahverengi Pantolon Kombin

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu