Kadın Blogu

Kahverengi Pantolon Kombinleri Bayan

04.02.2021
5.247
Kahverengi Pantolon Kombinleri Bayan

Kahverengi pantolon kombinleri bayan için önemli kombin parçalarından biridir. Kahverengi pantolon kombin yapımında dikkat edilecek bazı detaylar vardır. Her mevsim kullanabileceğiniz kahverengi pantolonlar ile şıklığınızı üst seviyelere taşımak için üst kombin parçası rengi, ayakkabı rengi, aksesuar rengi ve kullanıyorsanız şal rengi uyumu mutlaka olmalıdır.

Kahverengi Pantolon Kombinleri Bayan

Kahverengi pantolon kombin sırasında üst kombin parçası gideceğiniz mekana göre seçilmelidir. Örneğin arkadaşlarınızla akşam gezmesi veya kır gezisi için yapacağınız spor kombinler de kahverengi pantolon ile spor ayakkabı kombini yapabilirsiniz üst kombin parçası olarak ise salaş üstler tercih edebileceğiniz gibi üstler de kullanabilirsiniz.

kahverengi pantolon kombin kadın

Kahverengi pantolon kombin kadın tasarımı dikkatli yapılmadığı zaman etkili sonuç vermeyecektir. Kahverengi pantolon kombini yaparken mevsim, bulunacağınız ortam teması, yaşınız ve tarzınız dikkate alınmalıdır.

Kahverengi kumaş pantolon kombinlerinden kot pantolon kombinine kadar her alanda ve her yaşta kullanılan bir parçadır. Erkek ve bayan giyim renkleri arasında en sık tercih edilen renklerden olan kahverenginin üstüne hangi renk gider sorusunun cevabı kahverenginin tonuna bağlıdır.

Kahverenginin koyu tonları birçok kişiye itici gelmektedir. Ancak doğru renklerle ve doğru oranda kullanılarak kombin yapılırsa sanılanın aksine dikkat çekici ve şık kombinler ortaya çıkmaktadır.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Çan Etek Nasıl Kombinlenir?

Kahverengi Pantolon Kombin 2020

Kahverengi Pantolon Üstüne Ne Renk Giyilir?

Kahverengi pantolon kombini yapmadan önce kahverengi ile birlikte kullanacağınız renkleri iyi bilmeniz gerekmektedir. Kahverengiye uyan renkler ile doğru üstleri kombine ederek şıklığı yakalayabilirsiniz. Komple bütünlük açısından ten rengi uyumu da seçeceğiniz üst kombin parçasıyla mutlaka sağlanmalıdır.

Örneğin çok açık tenli biriyseniz kahverengi pantolon üzerine beyaz kullanmak ten rengimizi soluk gösterecektir. Bu nedenle beyaz yerine kahverengi pantolonun üzerine haki yeşil gömlek, tunik, bluz veya kazak kullanabilirsiniz.

Kahverengi pantolon ile uyumlu renkler arasında sarı, yeşil ve tonları, turuncu, mavi, bordo, krem rengi, ekru renk, bej rengi, saman rengi, mercan rengi, pudra, lacivert ve hardal sarısı bulunmaktadır. Bu renkleri kullanarak ve bu renkleri kullanırken ten rengi uyumunu gözeterek dikkat çekici kombinler yapabilirsiniz.

Kahverengi Pantolon Kombinleri bayan

Kahverengi Kumaş Pantolon Kombinleri

Kahverengi kumaş pantolon ile kombin yaparken pantolonun üstüne giyeceğiniz kombin parçası rengi ten renginiz ile de uyum yakalamalıdır. Kahverengi kumaş pantolon üzerine en sık kullanılan renk beyaz ve siyah olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Boyfriend Pantolonları Bayan Kombinleri

Kahverengi kumaş pantolonu kombinlerken kazak, gömlek veya tişört kullanabilirsiniz bulunduğunuz ortamda saygın görünmek ve ciddi anlamda beğenilmek istiyorsanız, kahverengi kumaş pantolon kombini yapabilirsiniz.

Kahverengi pantolon üzerine hangi renk gömlek giyilir?

Her sezon vitrinlerde kendisine yer bulan kahverengi pantolonlar gömleklerle sıklıkla kombin yapılmaktadır. Kahverengi pantolon üzerine giyeceğiniz gömlek rengini seçerken kahverengi ile uyumlu renkleri seçmenin yanında ten renginiz ile de uyumu unutmamalısınız.

Kahverengi ile pantolon kombini yaparken kırmızı ve koyu yeşil tonlarını kullanmaktan kaçının. Bu renkler kahverengi boğan ve hoş görünüm sergilemenize izin vermeyen renklerdir.

kahverenginin üstüne hangi renk gider

Kahverengi çabasız şıklık için hiç düşünmeden kullanabileceğiniz kombin renkleri arasında, sarı, beyaz, siyah ve krem rengi gelmektedir. Bu renkleri kullanarak tarz ve şık kombinler yapabilirsiniz.

Kahverengi Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Kahverengi pantolon kombini için ayakkabı seçimi oldukça kolaydır. Örneğin kullandığınız pantolonun 2 ton koyu veya 2 ton açık renginde ayakkabı kullanarak göz dolduran bir kombin yapabilirsiniz.

Kahverengi pantolon ayakkabı kombinin en kolay yolu budur. Kahverengi pantolona kahverengi ayakkabı kullanmanın dışında kahverengi ile uyumlu renkler arasından tercihler yapabilirsiniz. Mesela pudra rengi bir üst kullanıyorsanız, pudra rengi ayakkabı veya krem rengi ayakkabı tercih edebilirsiniz.

Kahverengi pantolon kombin sırasında seçeceğiniz ayakkabı modeli tarzınızla uyumlu olmalıdır. Kahverengi pantolon ile stiletto, snickers, convers, bilekten bağlamalı sandalet, makosen ayakkabı, espadril ve ankle bot kullanarak tarz kombinler yapabilirsiniz.

Kahverengi kumaş pantolon kombinleri

Kahverengi pantolon ayak altına ayakkabı tercih ederken seçeceğiniz üst kombin parçası ile aynı tonlarda ayakkabı seçebileceğiniz gibi tamamen fark yaratan zıt kontrast renkler dede ayakkabı seçimleri yapabilirsiniz.

Seçeceğiniz ayakkabı rengi ile kemer rengi aynı olur ise çok daha etkili bir kombin yapmış olursunuz. Yine aynı şekilde ayakkabı rengi ile aksesuar rengi, veya ayakkabı rengi ile çanta rengini aynı seçerek tarz kadın ve erkek kombinleri yapabilirsiniz.

Aşağıdaki resim galerisinde yeni sezon kahverengi bayan pantolon kombinleri arasından derlediğimiz görselleri inceleyerek daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

Foto Galeri: Kahve Kahverengi Pantolon Kombin

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Gratis