Kadın Blogu

Kumaş Pantolon Spor Ayakkabı Kombin Bayan

05.08.2020
171
Kumaş Pantolon Spor Ayakkabı Kombin Bayan

Kumaş pantolon spor ayakkabı kombin bayan başlıklı yazımızda rahat görüntüsüyle şıklık sunan spor ayakkabı kumaş pantolon kombinlerinden bahsetmek istiyoruz. Gerek yaz döneminde gerekse kış döneminde sıklıkla kullanılan spor ayakkabılar kumaş pantolonlarla birlikte kullanılarak cool görünümünüzü üst seviyelere taşımaktadır.

Kumaş Pantolon Spor Ayakkabı Kombin Bayan

Yapılan kombinlerde kıyafeti en iyi şekilde taşıyan ve sunan parçalar ayakkabı modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle pantolon kombinlerinde doğru ayakkabı kullanmak en önemli detaydır. “unutmayın! dost başa, düşman ayağa bakarmış”

Kumaş pantolon spor ayakkabı kombini kadın

Son dönemlerde spor ayakkabı modelleri tüm kombin parçaları ile birlikte kullanılmaya başlanmıştır. Kullanıldığı her kombinde dikkat çeken ve şıklık sunan spor ayakkabılar kumaş pantolonlar ile kombin edildiği zamanda beklenilen ve istenilen şıklığı vermektedir. Doğru üst kombin parçaları ve kumaş pantolon ile kullanıldığı zaman ofis kombinlerinde bile kumaş pantolon spor ayakkabı ile birlikte kullanılabilir.

Artık spor ayakkabı modelleri bir topuklu ayakkabı, sandalet ayakkabı, stiletto veya babet gibi bayanların dolaplarında yerini almıştır.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Birbirine Uyumlu Renkler Hangileridir?

Pantolon spor ayakkabı bayan kombinlerinde hiç düşünülmeden her türlü ortama kullanılabilir. Bu ikili bir araya getirirken stile öncelik vererek tercihler yapılmalıdır. Kumaş pantolondan bol paça, ispanyol, boyfriend ve skinny pantolonlarla spor ayakkabı kullanılabilir. Ancak jean pantolonlar ile kullanımın her zaman daha şık ve daha etkileyici olduğunu belirtmeden geçemeyeceğiz.

Kumaş pantolon spor ayakkabı

Slim fit kumaş pantolonlar ile her zaman üst düzeyde şıklık sunan spor ayakkabılar, yapılan kombin parçası ile uyumlu olmalıdır. Örneğin, kumaş pantolon ile şık bir gömlek kullanıyorsanız, altına spor ayakkabısı çok da hoş olmayacaktır. Ancak slim fit bir kumaş pantolon ile basit bir tişört kullanıyorsanız, burada bu kombinin altına en doğru tercihi spor ayakkabı olacaktır.

Bu şekilde gideceğiniz ortama ve yaptığınız kombine göre spor ayakkabıyı uyarlamalısınız. Sizin de spor ayakkabı kombinleri hakkında görüşleriniz varsa yorum bölümünde bizlerle ve takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Füme Rengi İle Uyumlu Renkler

Daha fazla fikir ve ayrıntı için yeni sezon pantolon ve spor ayakkabı modellerinden seçtiğimiz resim galerisini inceleyebilirsiniz.

Foto Galeri: Spor Ayakkabı Kumaş Pantolon Kombin

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu