Kadın Blogu

Ceket Elbise Kombinleri

09.02.2020
1.967
Ceket Elbise Kombinleri

Ceket elbise kombinleri; giyimde öyle bir kombin parçası düşünün ki, sizi hem şık göstersin, hem rahat olsun , hem de trend olsun. İşte ceket elbise modelleri böylesine kullanışlı ve şık kombin parçaları arasında yer almaktadır. Her kadının dolabında olmazsa olmaz giyim parçaları arasında yer alan ceket elbiseler 2020 sezonunda da yine kombin trendleri arasında yer almaktadır.

Ceket Elbise Kombinleri

Son dönemlerin yükselen trendleri arasında yer alan ceket elbise modelleri tek parça olmaları nedeni ile de çok beğenilmektedir. Hem gece ve hem de gündüz kombinlerinde rahatlıkla kullanılan ceket elbise modelleri nasıl kombin edilir? Ceket elbise altına nasıl ayakkabı giyilir?

Şık mı şık, gösterişli mi gösterişli blazer ceketiniz dizlerinize kadar uzanıyorsa, düğme detayları göğüs kafesiniz mükemmel bir şekilde sarıyorsa, bel bölgesi belinize tam oturuyorsa sizi bulunduğunuz ortamda şık gösterecek başka bir sebebe ihtiyacınız yoktur. Mükemmel görünmeye hazır olun.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Renk Uyumları - Birbirine Yakışan Renkler

Ceket elbise modelleri

Mini bir göğüs dekoltesi olan blazer ceket içine jile astar, zıbın, çıtçıtlı badi giyebilirsiniz. Üst kısmı dantelli olursa daha şık olur.

Blazer ceket içine dolgulu sütyen yerine ince dokulu dantelli sütyen (bralet tarzı) kullanabilirsiniz.

Ceket Elbise Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

Gece katılacağınız özel davetlerde stiletto ayakkabı ceket elbise modelini en şık gösteren etkenler arasında ilk sıradadır. Nude veya vizon renk tonlarında stiletto ayakkabı modeli ceket elbiseler ile mükemmel durmakta ve her renk ceket elbise ile kullanılmaktadır. Özellikle bacak boyunuz kısa is ceket elbiseler tam size göre.

Ceket elbise ayakkabı kombini

Ceket elbise modelleri ile sonbahar kış kombinleri yapılacaksa şıklığınızı artıran etken ise çorap çizme modelleridir. Ayak bileğinizden itibaren bacaklarınız bir çorap zarafetinde saran çorap çizmeler ile ceket elbiseleri ince bacaklara sahipseniz kullanmaktan asla çekinmeyin.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Askeri Yeşil Pantolon Kombinleri Sizlerle

Ceket elbiseleri günlük kombinlerde de kullanabilirsiniz. Peki günlük kombinde ceket elbiseye ayakkabı seçiminiz nasıl olmalı? Tabi ki beyaz sneakers ayakkabı:) beyaz spor ayakkabı ile şık, rahat ve aynı zamanda spor olursunuz. Bu kadar çok çeşitli kullanılan ve şıklığı artırmada etken olan ceket elbiseniz yoksa en kısa zamanda bir tane edinmelisiniz.

Foto Galeri: Ceket Elbise 2020

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler