Kadın Blogu

Pembe İle Uyumlu Renkler

12.04.2020
2.932
Pembe İle Uyumlu Renkler

Pembe İle Uyumlu Renkler; Son dönemlerin sıklıkla kullanılmaya başlayan renkler arasında pembe de gelmektedir. Pembenin koyu tonlarından ziyade daha açık tonları moda kombinlerinde sıklıkla kendisini göstermektedir. Pembe renk kombinlerde elbise bluz, gömlek pantolon, hatta etek olarak bile görebilsekte daha çok elbise, bluz gömlek, tişört pantolon olarak kullanılmaktadır.

Bu kadar çok kullanım alanına sahip olan pembeye uyan renkler de merak edilmektedir. Bugün sizlere pembe kombinler ve pembe rengine uyan renkler hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

pembe renk uyumu

Pembe İle Uyumlu Renkler

 • Siyah
 • Lacivert
 • Haki
 • Yeşili
 • Hardal sarısı
 • Mavi
 • Kahverengi
 • Kiremit rengi
 • Gri
 • Mor
 • Pudra rengi ve tonları pembeye uyan renkler arasında yer almaktadır. Bu renkleri kullanarak şık kombinler yapabilirsiniz.
Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Zıt Renk Kombinleri

Pembe Gri Uyumu

Pembe gri uyumu, pembe ile en çok kullanılan renkler arasında yer almaktadır. Pembe ile griyi her alanda birlikte kullanabilirsiniz.

Örneğin, gri pantolon üzerine pembe bluz, pembe elbise altına gri ayakkabı, gri çanta veya gri şal kullanabilirsiniz. Pembe ile gri uyumunu ikili renk kombinleri dışında üçlü renk kombinlerinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

pembeye yakışan renkler

Pembe Kahverengi Uyumu

Pembe ile kahverengi de özellikle ilkbahar ve sonbahar kombinlerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Pembe kahverengi uyumu kullanılırken kahverenginin açık tonu kullanılmalıdır.

Toz pembe elbise altına açık kahverengi ayakkabı ve açık kahverengi çanta kullanabilirsiniz. Yine bu kombinde Eğer kullanıyorsanız açık kahverengi şal kullanımı kombin bütünlüğü açısından son derece şık duracaktır.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Lacivert İle Uyumlu Renkler

Pembe Mor Uyumu

Pembe mor uyumu dört mevsim kullanılabilen ve ortaya mükemmel kombinler çıkaran renk uyumları arasında yer almaktadır. Her yaştan bayan pembe mor uyumunu kullanarak uyumlu kombinler yapabilir. Pembe mor uyumu ile elbise şal, elbise ayakkabı, etek bluz, pantolon gömlek kombin yapabilirsiniz.

Pembe Lacivert Uyumu

Pembe lacivert uyumu daha çok pantolon gömlek, bluz şort, elbise ceket, etek ceket kombinlerinde kullanılmaktadır.

Pembe lacivert uyumu ile pembe abiye kombinleri de yapılmaktadır. Özel gecelerde pembe abiye üzerine lacivert şal, pembe abiye altına ayakkabı olarak lacivert ayakkabı kullanabilirsiniz. Aşağıda pembe ile uyumlu renkler dahilinde pembe kombinlere yer verilmiştir görselleri inceleyerek daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

Foto Galeri: Pembeye Uyan Renkler

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler