Kadın Blogu

Kahverengiye Uyan Renkler

26.02.2020
802
Kahverengiye Uyan Renkler

Kahverengiye uyan renkler konusunu bilmek şık kombinler için son derece önemlidir. Zira kahverengi kullanımı karar vermesi zor olan renklerin arasında yer almaktadır. Kahverengi ile doğru kombinler yapmak için kahverengi ile uyumlu renkler nelermiş görelim.

Kahverengiye Uyan Renkler

Kahverengi kullanımı zor olan ancak doğru renklerle kombin edildiği zamanda son derece şık olan bir renktir. Kahverengiyi daha doğru ve etkili kullanmak için uyumlu renkleri bilmek gerekir

Kahverengi uyumlu renk

Kahverengi İle Uyumlu Renkler

  • Mavi
  • Bordo
  • Siyah
  • Beyaz
  • Pudra
  • Kiremit
  • Hardal sarısı
  • Gri
  • Yeşil renk ve tonları ile kahverengiyi kullanarak şık elbise, pantolon, kazak, gömlek, tişört kombinleri yapabilirsiniz.
Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Siyah Kadife Elbise Kombinleri

Kahverengi ile uyumlu birkaç rengi incelemeye ne dersiniz?

Kahverengi Mavi Uyumu

Kahverengi ile uyumlu renkler denilince ilk akla gelen ve mükemmel uyum sunan renk hiç şüphesiz mavidir. Mavinin hemen hemen her tonu kahverengi ile hoş bir uyum yakalamaktadır. Siyah rengin alternatifi olan kahverengi ile yumuşak geçişli kombinler istiyorsanız açık mavi tonlarını kullanabilirsiniz.

Kahverengi ile şık kombinler mavi kot ile de mümkündür. Mavi kot ile her ortamda kullanabileceğiniz mükemmel kombinler yapabilirsiniz.

Kahverengi Krem Uyumu-Kahverengiyle Uyumlu Renkler

Kahverengi ile mükemmel uyum yakalayan bir diğer renk ise krem rengidir. Krem rengi kahve uyumu ile her türlü ortamda, her tarzda ve her yaşta kullanabileceğiniz şık kombinler yapabilirsiniz.

Kahverengi ile uyumlu renk

Birçok kişi beyaz ile kahverengi yerine kahverengi krem uyumundan yararlanarak şık kombinler yapabilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Lacivert İle Uyumlu Renkler

Kahverengi Bordo Uyumu

Kahverengi ile uyumlu olan ve kombinlerde sıklıkla yer verilen bir diğer renk de bordodur. Bordo kahverengi uyumu özellikle kış kombinlerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Bordo kış kombinlerinde kahverengi kombinde ayakkabı, çanta veya şal olarak kullanılabilir.

Kahverengi Yeşil

Kahverengi ile yeşil uyumu da sıklıkla tercih edilen kombineler arasında yer almaktadır. Yeşilin hemen hemen her renk tonunu kahverengi elbise ile kullanabilirsiniz ancak asker yeşili en çok uyum sağlayan ve tercih edilen kombinler arasında yer almaktadır.

Aşağıda kahverengi ile uyumlu renkler resim galerisini daha fazla fikir vermesi için paylaşıyoruz.

Foto Galeri: Kahverengi İle Uyumlu Renkler

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler