Kadın Blogu

Bu Senenin Moda Kıyafetleri

18.06.2020
410
Bu Senenin Moda Kıyafetleri

Bu senenin moda kıyafetleri başlıklı yazımızda bu senenin moda elbiseleri, Bu sezon hangi renkler moda, senenin kıyafet modası, senenin tesettür moda kıyafetleri hakkında bilgiler sunacağız. Yeni nesil tasarımcılar koleksiyonlarına her sene Gözde kombinler katmaktadır. Bizde bu senenin kombinlerine birlikte incelemek istedik.

Bu Senenin Moda Kıyafetleri

Teknolojinin ilerlemesiyle tek kullanımlık kıyafetlerle birlikte akıllı kumaşlarında öne çıktığını görmekteyiz. 2020 sezonunda vücut ısısına göre renk değiştiren kumaşlarına ne çıktığını görmekteyiz. Yeni sezon kıyafetleri arasında pantolon, etek, bluz kazak, gömlek ve tişört gibi parçaların öne çıktığını görüyoruz.

 Bu Senenin Moda Elbiseleri

Moda elbise modelleri arasında  askılı elbiseler, yarım kollu elbiseler, uzun elbiseler, kısa elbiseler, yarım kollu elbiseler, uzun kollu elbiseler, Maxi elbise, mini elbise ve midi elbise öne çıktığını görüyoruz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Bohem Giyim Tarzı

2020 moda renkleri

Bel kısmında kemeri olan elbise modelleri yanında desenli, fırfırlı yırtmaçlı elbise modelleri de öne çıkmaktadır.

Bu Senenin Tesettür Moda Kıyafetleri

2020 tesettür elbise modelleri arasında puantiyelerde çokça kullanılmış. Volan kollu elbise modelleri, kolu lastikli elbise modelleri, düğmeli tesettür elbise modelleri gri modellerin yanında yarım ki kollu elbise modelleri de olduğu görülmektedir. Özellikle genç kesim için kuşaklı elbise modelleri dikkat çekici renkleri ve modelleri ile sıklıkla tercih edilmektedir.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Gümüş Elbiseye Hangi Renk Şal Gider?

Tesettür moda kıyafetleri arasında tunik modellerinin de kullanımında artış olduğunu gözlemleyerek görsellerimizde şık ve modern tunik modellerine yer veriyoruz. Etek, bluz ve gömlek modellerinin de tesettür kombinlerinde yeri büyüktür.

Bu Yaz Hangi Renkler Moda

Bu senenin kıyafet modası renkleri arasında, siyah, kahverengi, lacivert, mavi, pudra, kiremit rengi Turuncu, mor, mürdüm rengi, gri, Sarı ve somon renginin öne çıktığını görmekteyiz.

Bu senenin kombinleri

Bu senenin moda rengi ne sorusunda Kiremit rengi, Mavi, lacivert, kırmızı, mor, gri ve yeşil gibi renklerin öne çıktığını görüyoruz. Özellikle yaz dönemlerinde desenli elbise modelleri daha sık kullanılmaktadır. Egzotik desenli elbise modellerini yanında baskı desenli elbiseler de sıklıkla tercih edilmektedir.

Siyah, füme, lacivert, gri ve mavi rengin pantolon renklerinde öne çıktığını görmekteyiz. Bu senenin moda renkleri ile ten rengi uyumuna dikkat ederek Bulunduğunuz ortamda dikkat çekici ve göz alıcı olabilirsiniz .

Foto Galeri: Bu Senenin Kıyafet Modası

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler