Kadın Blogu

Kırmızı Elbise Kombinleri Tesettür

27.12.2019
892
Kırmızı Elbise Kombinleri Tesettür

Kırmızı elbise kombinleri tesettür modelleri için yine birlikteyiz. Kırmızı elbise ister desenli olsun, ister desensiz olsun, ister kadife olsun, ister keten olsun, ister şifon olsun fark etmez. Klasik elbise modellerinden tutunda gösterişli ve abartılı elbise modellerine kadar büyük bir kullanıcı kitlesine sahip kırmızı elbiseler için detayları birlikte görelim.

Kırmızı Elbise Kombinleri Tesettür

Günlük kombinlerde ve özel günlerde önemli bir yeri olan kırmızı elbise kombin yaparken ten rengi uyumuna dikkat etmelisiniz.

Ten rengi uyumu için kırmızının keskinliği kırılmalı ise pudra, bej gibi yumuşak ve soft renklerle kırmızının keskinliğini ve parlaklığını almalısınız. Bunu nasıl yapabilirim diyorsanız işte cevabı.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Bayan Boyun Dövme Modelleri Görselleri

kırmızı ile uyumlu renkler

Kırmızı Elbiseye Nasıl Şal Kullanmalıyım?

Kırmızı elbise modellerinde şal seçimi oldukça önemlidir. Kırmızı ile uyumlu renkler doğrultusunda kırmızı elbiseye uygun şal belirlemeli ve bunu yaparken ten renginizi göz ardı etmemelisiniz. Koyu tene sahipseniz siyah, lacivert saks mavisi gibi koyu tonlarda şal seçiminden uzak durmalısınız. Bunun yerine ten renginizi ve elbisenin rengini yumuşatacak soft renklerde şal kullanmalısınız.

Parlak ve canlı kırmızı elbise modellerinde ise mat renklerde eşarp veya şal seçimi yapmalısınız. Eşarbınız da es kaza parlak renklerden olursa gereksiz bir çaba içine girmiş olursunuz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Yeşil Elbiseye Ne Renk Ruj Sürülür?

Kırmızı Elbiseye Ayakkabı Seçimim Nasıl Olmalıdır?

Kırmızı elbise kombini yaparken şal, ayakkabı ve çanta uyumu da oldukça önemlidir. Bu seçimi yaprken de gideceğiniz mekana göre seçimler yapmalısınız. Özel bir davette gösterişli bir kırmızı elbise kullanacaksanız, kırmızı elbise, altın rengi şal, ten rengi veya altın rengi tonlarında stiletto ayakkabı kullanabilirsiniz.

kırmızı tesettür elbise modelleri

Kırmızı elbise ile en çok kullanılan renklerden bir diğeri de siyahtır. Kırmızı ve siyah aşkı bazı dönemlerde diğer renkler tarafından baskılanmaya çalışılsa da sonuç vermez. Bu nedenle kırmızı elbise ile siyahı her alanda ve her ortamda şal, ayakkabı ve çanta kombini ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kırmızı elbise modelleri ile tesettür kombinleri nasıl yapılır diyorsanız sizler için derlediğimiz galerimizi incelemeye ne dersiniz? Konu hakkındaki görüşlerinizi paylaşmayı unutmayın.

Foto Galeri: Kırmızı Elbise Modelleri Tesettür

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler