Kadın Blogu

Yeşil Gömleğin Altına Hangi Renk Pantolon Gider?

11.10.2021
1.091
Yeşil Gömleğin Altına Hangi Renk Pantolon Gider?

Erkekler için farklı kombinler oluşturmak adına Yeşil Gömleğin Altına Hangi Renk Pantolon Gider? konusunda birçok kombin yapılabileceğini ve detaylarını araştırdık. Sizde bunu merak ediyorsanız, yeşile uyan renklerden tutunda, yeşil gömlek altına pantolon seçimine dair herşeyi bulabilirsiniz.

(Bknz: Askeri Yeşil Pantolon Kombinleri Sizlerle)

Su yeşili gömlek kombinleri erkek

Su yeşili gömlek kombinleri erkek

Yeşil Gömleğin Altına Ne Renk Pantolon Erkek

Yaz kış dört mevsim kullanabileceğiniz yeşil renkli gömleklerinizde yeşilin birçok tonu olduğundan kombinlerinizde her yeşilin altına her renk pantolon uymaz. Yeşil gömlek altına yeşil pantolon olur mu? sorusunu bile duyuyoruz. Öncelikle yeşilin tonunu tutturamayabilirsiniz ve ton sür ton içinde çok uygun olmayan bir renk olduğundan yeşil gömleğin altına yeşil pantolon önermiyoruz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Anne Bebek Kıyafet Kombinleri

Açık yeşil renkli bir gömlek tercih etttiyseniz, mesela su yeşilin gömleğin altına yine açık renk tonlarından krem, bej veya beyaz gibi renkleri tercih edin. Su yeşili tonu açık renklerle her zaman uyum sağlar.

Su yeşilin altına hangi renk gider

Su yeşilin altına hangi renk gider

Haki Yeşil Gömlek Altına Hangi Renk Pantolon Giyilir

Haki yeşil erkekler için çok sevilen ve sık tercih edilen yeşilin en sevilen renklerindendir. Asker yeşili olarak da bilinen bu rengi hem koyu hemde açık renklerle kombinleyebilirsiniz. Örneğin haki yeşil gömlek altına krem pantolon, taba kemer ve yine taba rengi bir ayakkabı ile kombinleyebilirsiniz.

Yeşil gömleğin altına ne renk pantolon erkek

Yeşil gömleğin altına ne renk pantolon erkek

Haki yeşil gömleklerinizin altına kot pantolonları da giyebilirsiniz. Kot pantolon demek biraz daha spor bir tarz demek olduğundan, sizi sıkmayan salaş bir gömlek altına kot pantolonu ve spor ayakkabılarla tamamlayabilirsiniz. Spor kombinlerde saatler güzel aksesuar ve görünüm oluşturur.

Yeşil ile uyumlu renkler

Yeşil ile uyumlu renkler

Koyu Yeşil Gömlek Kombinleri Erkek

Netlik ve çekicilik sevenler için koyu yeşil yani zümrüt yeşili gömlekler her ortamda sizin varlığınızı hissettirir. Siz bu gömleklerinizi yaz aylarında giyecekseniz mutlaka beyaz pantolon denemelisiniz. Koyu yeşil altına beyaz pantolon giymekten çekiniyorsanız,

  • Kahverengi
  • Siyah
  • Kot rengi
  • Krem
  • Bej renklerini koyu yeşil gömleğin altına pantolon olarak tercih edebilirsiniz.
Koyu yeşil gömlek altına hangi renk pantolon giyilir

Koyu yeşil gömlek altına hangi renk pantolon giyilir

Yeşil gömlek altına hangi renk pantolon giyilir erkek

Yeşil gömlek altına hangi renk pantolon giyilir erkek

Yeşil İle Uyumlu Renkler

Aşağıdaki resim galerisinde sezonun yeni trendlerinden derlediğimiz görseller paylaşıyoruz. Daha fazla ayrıntı için inceleyebilirsiniz.

RESİM GALERİSİ : Yeşil Gömleğin Altına Hangi Renk Pantolon Gider?

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Gratis