Kadın Blogu

Yavruağzı Rengi İle Uyumlu Renkler

08.07.2020
3.038
Yavruağzı Rengi İle Uyumlu Renkler

Yavruağzı rengi ile uyumlu renkler başlıklı yazımızda yavruağzı hangi renkle kombinlenir ve yavruağzı kombinler hakkında bilgi vereceğiz. Yavruağzı son dönemlerde öne çıkan kombin renkler arasında yer almaktadır. Yavruağzı rengi ile daha şık kombinler yapmak için yavruağzı renk uyumu hakkında bilgi sahibi olmak gerekir. Gelin şimdi birlikte yavruağzı rengine hangi renk uyar sorusunun cevaplarını görelim.

Yavruağzı Rengi İle Uyumlu Renkler?

Yavruağzı turuncuyu andıran bir renk tonudur. Bu nedenle renk uyumu konusunda kararsızlık yaşanır. Oysaki yavruağzına uyan renkler sandığınızdan da çoktur.

Yavruağzı Rengi İle Uyumlu Renk

  • Siyah
  • Bordo
  • Kahverengi
  • Haki yeşili
  • Lacivert
  • Taba rengi
  • Kiremit rengi
  • Gri ve tonları ile kullanarak yavruağzı kıyafet kombinleri yapabilirsiniz. Yavruağzı yumuşak bir renk olduğu için canlı renklerle kombine edildiği zaman daha etkili sonuçlar verecektir.
Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Turkuazla Uyumlu Renkler

Yavruağzı  Haki Yeşili Uyumu

Yavruağzı kıyafet kombinlerinde haki yeşili sıklıkla rastlamaktayız. Yavruağzı haki yeşil uyumlu kullanarak pantolon tişört, etek bluz, elbise ayakkabı ikili kombinler yapabilirsiniz.

Yavruağzı yeşil uyumu özellikle sonbahar ve ilkbahar dönemlerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Yavruağzına yakışan renkler arasında yer alan haki yeşili yavruağzına farklı bir hava katmaktadır.

Yavruağzı Bej Rengi Uyumu

İlkbahar yaz kombinlerinde açık renkler sıklıkla tercih edilmektedir. Yavruağzının yumuşak tonu bej rengi ile birleştiği zaman çok etkili sonuçlar vermektedir. Hemen hemen tüm ten renkleri ile uyumlu olan bej rengini üst kombin parçasında kullanarak risksiz bir kombin yapmış olursunuz. Etekten elbiseye kadar tüm kombin parçalarında yavruağzı bej rengi uyumundan yararlanabilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  2020 Aksesuar Modası - Trend Aksesuarlar

Yavruağzı Rengine Hangi Renk Uyar

Yavruağzı Kahverengi Uyumu

Yavruağzının sonbahar kombinlerinde kullanacaksanız kahverengi en doğru tercih olacaktır.  Yavruağzı gömlek, tişört veya bluz altına kullanabileceğiniz en doğru etek, pantolon ve şort renklerinden olan kahverengi ile göz alıcı kombinler yapabilirsiniz.

Kahverengi yavruağzı uyumu giyim kombinleri dışında dekorasyonda da sıklıkla tercih edilmektedir. İkili kombinler de bu iki rengi kullanabileceğiniz gibi, siyah gri gibi kombinlerde kombine enerji ışıltı katmak için yavruağzı rengi ne başvurabilirsiniz.

Aşağıda yavruağzı renk uyumu ile yapılmış kombinler den derlediğimiz görselleri daha fazla detay ve ayrıntı için sizlerle paylaşıyoruz. Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi sizler de yorum bölümünden bizlere aktarabilirsiniz.

Foto Galeri: Yavruağzına Hangi Renk Gider

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler