Kadın Blogu

Siyah Pantolon Kombinleri Bayan

21.07.2020
721
Siyah Pantolon Kombinleri Bayan

Siyah pantolon kombinleri bayan için en önemli kombin parçası diyebiliriz. Siyah pantolon her zaman kadın ve erkeğin kurtarıcı kombin parçaları arasında yer almaktadır. Siyah pantolon kombin yapımı sırasında yapmanız gereken şeyleri doğru yapmak gerekir.

Nedir bunlar? Üst kombin parçası seçimi ve ayakkabı seçimidir. Siyah pantolon kombinleri sırasında bu noktalara dikkat ettiniz mi içinde bulunduğunuz ortamın en şık bayanı sizsiniz demektir.

Siyah Pantolon Kombinleri Bayan

İster parlak siyah, ister mat siyah olsun fark etmez. Siyahın hangi tonu olursa olsun, yeter ki siyah bir pantolonunuz olsun.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Spor Türüne Göre Tayt Seçimi

Siyah Pantolon Kombin

Siyah pantolon modelleri özel gün ve gece kombinlerinden günlük kombinlere kadar kullanılmaktadır. Siyah pantolon kombin sırasında siyah ile uyumlu renkler doğrultusunda üst kombin parçası seçilmelidir.

Siyah ile uyumlu renkler nedir diye soranlara, bütün renkler diyebiliriz. Renk kartelasında bulunan kırmızıdan pembeye, yeşilden mora, sarıdan laciverte, griden pudraya tüm renkleri siyah ile eşleştirebilirsiniz.

Siyah Pantolon Üzerine Ne Renk Giyilir?

Siyah pantolon üzerine ten renginiz ile uyumlu gömlek, kazak, tişört, bluz, crop top üst, tişört gibi tüm kombin parçalarını kullanabilirsiniz.

Siyah Pantolon Üzerine Ne Giyilir

Siyah tüm renklerle rahatlıkla uyum sağlar, ancak ten renginiz öyle değildir. Bu nedenle ten rengi uyumunu mutlaka gözetmelisiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Turuncu Elbise Kombinleri

Siyah Pantolon Altına Hangi Renk Ayakkabı

Siyah pantolon ton sor ton kombinin en çok yapıldığı renktir. Gömlek ve pantolon siyah seçilir, kahverengi kemer ve ayakkabı, bir de çanta eklediniz mi bu kombine, bulunduğunuz ortamda sizden dikkat çekici kimse yok demektir.

Siyah pantolon altına seçtiğiniz ayakkabı rengi ya üst kombin parçası ile uyumlu olacak, ya da kemer rengi ile diye ilk detayı verelim.

Siyah pantolon altına spor ayakkabıdan stilettoya kadar tüm ayakkabı modelleri kullanılabilir. Önemli olan gideceğiniz ortama göre tercihler yapmanızdır.

Aşağıda sezonun en trend siyah pantolon kombinlerinden derlediğimiz görselleri daha fazla fikir ve ayrıntı için sizlere sunuyoruz. Sizin de siyah pantolonlar ile yaptığınız kombin önerileri varsa yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Foto Galeri: Siyah Pantolon Kombini Nasıl Yapılır?

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler