Kadın Blogu

Siyah Kumaş Pantolon Altına Ayakkabı Bayan

20.05.2020
4.433
Siyah Kumaş Pantolon Altına Ayakkabı Bayan

Siyah kumaş pantolon altına ayakkabı bayan için minik detaylar duymaya ve daha şık olmaya hazır mısınız? Siyah pantolon modelleri kadınların her ortamda rahatlıkla kullandıkları kombin parçaları arasında yer almaktadır. Siyah pantolonun şıklıkta sınır tanımayan bir çizgisi vardır.

Kolay kombinler ile en şık nasıl olunur sorusunun ilk cevabı olarak akla siyah pantolon modelleri gelmektedir. Siyah kumaş pantolon kombini yaparken yaşadığınız kolaylığı ve pratikliği ayakkabı seçiminde de göreceksiniz.

Siyah kumaş pantolon altına hangi ayakkabı

Siyah Kumaş Pantolon Altına Ayakkabı Bayan

Siyah kumaş pantolonda ayakkabı tercihinde çok seçeneğiniz bulunmaktadır. Zira siyah ile uyumlu renklerde sınır yoktur. Tabi bu detay siyah kumaş pantolonun altına tutup da turuncu ayakkabı giyeceğiniz anlamına gelmez.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Taba Rengi Ayakkabı Kombinleri

Siyah pantolon denilince ilk akla gelen ayakkabı rengi tabi ki siyahtır. Kadınların yüzde 80ni siyah pantolonla en çok da siyah ayakkabıyı tercih etmektedir. Özellikle ofis gibi resmi ortam kombinlerinde siyah ayakkabı kolaylığın adresi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Siyah kumaş pantolon ayakkabı seçiminde üst kombin parçası ve çanta kemer gibi aksesuar detayı da ayakkabı renginde belirleyici rol oynamaktadır. Örneğin, siyah pantolon, siyah gömlek kombini yaptınız, kemer ve çanta tercihiniz ise kahverengi, işte tam da bu noktada kahverengi ayakkabı olmazsa olmaz bir hal alıyor. Bu ve benzer kombinlerde bahsettiğimiz yolu izleyerek şıklığınızla tüm dikkatleri üstünüze çekebilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Taba Rengi Çanta Kombinleri En Güzel Tarzlar

Siyah kumaş pantolon altına hangi ayakkabı olur

Siyah Pantolona Hangi Renk Ayakkabı

Siyah ayakkabıdan sonra kahverengi, taba rengi, beyaz (spor kombinlerde) lacivert, ten rengi, bej, ekru, vizon rengi, nude renk ve kırmızı gibi renklerde ayakkabı tercihinde bulunabilirsiniz.

Siyah pantolon altına beyaz ayakkabı geçtiğimiz yıllarda çok da fazla kullanılmazdı, ancak 2020 sezonunda beyaz ayakkabılar öyle popüler oldu ki anlatamam. Özellikle spor kombinlerde beyaz ayakkabı modelleri her tarz, her yaş ve her ortamda kullanılır hale geldi.

Siyah pantolona ayakkabı seçerken içinde bulunacağınız ortama göre seçimler yapmayı unutmayın. Resmi ortamlarda koyu renkleri tercih ederken, günlük veya eğlenceli ortamlarda daha çık renklere yönelebilirsiniz.

Aşağıdaki görselleri 2020 sezonundan derledik, daha fazla fikir için inceleyebilirsiniz.

Foto Galeri: Siyah Kumaş Pantolonla Hangi Ayakkabı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler