Kadın Blogu

Dikkat Çeken Röfle Modelleri ve Fiyatları

En Güzel Röfle Modelleri


Biz bayanlar her zaman hayatımızda değişiklik ister bu değişikliğe de önce saçlarımızdan başlarız. Röfle, balyaj, ombre ise saçlarımızda yaptığımız değişikliklerin başında gelir. Özellikle her dönem bayanların tercihi olan röfle bu sezonda popülerliğini korumaktadır.

Bizde bu yazımızda sizin için röfle modellerini inceleyecek ve sizlerle paylaşacağız. Peki bu yazımızda sizlerle neleri paylaşacağız; Röfle saç rengi modelleri, röfle saç modelleri, 2019 röfle fiyatları ve daha fazlası.

Röfle Nedir ?

Röfle; saç rengi tonunu yumuşatmak niyetiyle saçı yer yer değişik renk tonları ile boyama işlemidir.

 

Saçlarımızda değişiklik yaptırırken özellikle doğal durmasına dikkat ederiz. Bu nedenle röfle yaptırırken de özellikle doğal bir röfle modeli isteriz.

Saç ve Cilt Renklerine Göre Röfle Modelleri

Röfle modellerini esmer, sarışın, uzun saçlı, kısa saçlı herkes tercih edebilir. Önemli olan yüzünüze yakışabilecek bir röfle modelidir. Sarışınlar daha açık tonlarda röfle modelleri yaptırırken esmerler daha koyu renk tonlarını seçmektedir. Amaç saçınızın doğal görünümünden uzaklaşmamasıdır.

Röfle Renkleri

Röfle yaptıracaksanız eğer, elbette elinizde bir röfle renkleri kataloğu olmasını istersiniz. Biz de tam röfle renkleri kataloğu oluşturmak için bu paragrafı ayırdık. Doğal röfle modeli arıyorsanız eğer, saçlarınızın orjinal rengine sadık kalarak yaptıracağınız röfle modelleri, doğal görünümü ile tüm dikkatleri üzerine çekecektir. Örneğin kahverengi saçlara sahipseniz, daha açık tonlar kullanılarak röfle yaptırabilirsiniz. Ya da kahverenginin en güzel tonlarından biri olan kumral saç rengine sahipsek sarıya geçiş tonları kullanarak ışıl ışıl saçlara sahip olabiliriz. Röfle renkleri kataloğu niteliğindeki fotoğraf galerimize yazımızın sonunda ulaşabilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Buğday Tene Hangi Saç Rengi?

 Röfle Saç Modelleri 2019

Her yıl olduğu gibi bu yıl da röfle saç modelleri popülerliğinden hiçbir şey kaybetmedi. Gerçi ombre saç stili, röflenin tahtını biraz salladı ama eski alışkanlıklar kolay bırakılmıyor 🙂 İster abiye giyecek olun, ister gelinlik, ister klasik elbise, yine de saçlarınızı röfle yaptırabilirsiniz. İşte tam da bu yüzden röfle modellerinin popülerliği asla geçmiyor. Tarzlar değişebiliyor, saç boyaları ve saç renklerindeki canlılık ve çeşitliliğin artması ile birlikte röfle renkleri değişebiliyor ama asla modası geçmiyor. 2018 yılında da röfle saç modelleri içerisinde platin renkler biraz daha öne çıkmış durumda. Orta kumral ve sarışın saç renge sahip kimseler tarafından fazlaca tercih ediliyor. Yine kahverengi renkli saça sahip kişiler karamel renkleri tercih ediyor.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Perma Saç Modelleri ve Fiyatları

Röfleli Saç Bakımı

Röfleli saç bakımı, normal saçlardan çok farklı değil aslında. Yani elbetteki röfle yaptırdığınızda biraz daha ekstra bakım yapmak isteyebilirsiniz ama bunun sebebi yaptırdığınız röflenin ışıltısının ve görüntüsünün uzun ömürlü olması için. Örneğin saç maskesi yaptırmanız, röfleli saçların canlı ve ışıl ışıl görünmesini sağlayacaktır. Ama bu zaten saçınızda röfle olmasa dahi yaptırmanızı önerdiğimiz bir durum.

Röfle ne kadar süre kalır ?

Röflenin dayanma süresi için elbette kesin bir süre veremeyiz. Zira yıkama alışkanlıklarınız, mevsimsel durum, saç bakımı yaptırıp yaptırmadığınız gibi konular bu süreyi değiştiriyor.

Röfle Fiyatları

Röfle fiyatlarında belirleyici unsur elbette yaşadığınız yer. Bir ilçe ile İstanbul’un göbeğinde fiyatlar maalesef aynı değil. Ancak yaptığımız araştırmalara göre röfle fiyatları ortalama 200,00 TL civarında başlayıp 1.000,00 TL civarına kadar yükselebiliyor. Özellikle büyük yerlerde yani İzmir, Ankara, İstanbul gibi yerlerde röfle fiyatları bir hayli yüksek.

Ayrıca saç rengine karar veremeyenler için: 2018 Trend Saç Renkleri

Saçlarıma ne yapsam diyenler için: Perma Saç Modelleri ve Fiyatları

Saçlarımı nasıl tarayayım diyorsanız; Kolay Günlük Saç Modeli ve Yapılışları

Saçlarım Çok Uzun Ne Yapsam Bilemeyenler için; 28 Uzun Saç Modeli

Röfle Modelleri Fotoğraf Galerisi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu