Kadın Blogu

Gölge Saç Modelleri Fiyatları

12.06.2019
5.000
Gölge Saç Modelleri Fiyatları

gölge saç uygulamaları

Saç renklendirme uygulamaları arasında, özellikle de yaz aylarında en çok tercih edilen seçeneklerden biri genellikle gölge uygulamaları oluyor. Saça daha parlak ve daha ışıltılı bir görünüm kazandırmasının yanında, kullanımının da oldukça pratik olması ve diğer pek çok renklendirme uygulamasına göre daha az bakım gerektiriyor olması da gölgenin bu kadar popüler olmasının nedenlerinden biridir.

Açıkçası, gölge saç modelleri modası bugüne kadar hiç geçmemiş ve kolay kolay da geçmeyecek modellerdir. Uzun ya da kısa saçlara, kızıl, sarışın, esmer kadınlara, kısacası her yaştan herkese uygulanabilir ve doğru ellerden çıktığında, sonuçlar oldukça tatmin edicidir. Burada, gölge saç modelleri fiyatları üzerine değineceğiz, ancak fiyat olarak bir kriter belirtmeden önce, kuaför seçiminin de oldukça önemli olduğunu belirtelim.

Dolayısıyla, saçlarınızı boyatmak gibi önemli bir konuda, dikkate alacağınız tek kriter fiyat olmamalıdır. Bazı kuaförler, fiyatları daha yüksek gibi görünse de, sonuçlar çok daha tatmin olacaktır. Tabi bir de, gölge saç fiyatları bulunduğunuz il ve ilçeye göre de değişkenlik gösterecektir. Gelin isterseniz, büyük şehirlerdeki gölge saç fiyatlarına birlikte göz atalım…

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Saç Örgü Modelleri ve Yapılışları -21 Farklı Model

İstanbul Gölge Saç Fiyatları

Gölge saç modelleri 2019

Türkiye’nin başkenti olmasa da, en pahalı yaşam hiç kuşkusuz İstanbul’dadır. Kuaför masrafları da İstanbul’da daha yüksek olabilir, ancak yine de en profesyonel kuaförler de büyük ölçüde burada bulunmaktadır.

İstanbul’da kuaför fiyatları önemli ölçüde değişkenlik göstermektedir. Kuaförün bulunduğu ilçedeki yaşam standartları yükseldikçe, fiyatlandırma da ona göre artmaktadır. Aynı şekilde, kuaförün bu konudaki beceri ve tecrübeleri yükseldikçe de daha yüksek fiyatlar ile karşılaşabilirsiniz.

İstanbul’da gölge saç fiyatları, ortalama bir rakam verecek olursak 150 TL ile 600 TL arasında değişiklik göstermektedir. Uygulama değiştikçe, fiyatlarda değişkenlik de görülebilir.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Tüm Dikkatleri Üzerine Çeken Kumral Saç Rengi

İzmir Gölge Saç Fiyatları

Gölge saç modelleri 2019

İzmir de Türkiye’nin en büyük ve en modern şehirlerinden biridir ve burada da sayısız profesyonel kuaför seçeneği bulmanız mümkündür. Saçlarınızda değişiklik yapmaya karar verdiyseniz ve seçiminizi gölgeden yana kullanacaksanız, İzmir’in farklı ilçelerinde ve farklı kuaförlerinde, ortalama 150-500 TL’yi gözden çıkarmanız gerekmektedir.

Ankara Gölge Saç Fiyatları

Ankara, İstanbul ve İzmir’e göre nispeten daha uygun fiyat seçenekleri sunmaktadır. Şehrin bazı yerlerinde, gölge saç fiyatları 100 TL’ye kadar düşebilmektedir, ancak markalaşmış kuaförlerde bu rakam 500 TL’ye kadar çıkabilmektedir.

Gördüğünüz gibi, Türkiye’nin büyük şehirlerinde gölge saç fiyatları ortalama olarak birbirine yakın değerdedir. Bu nedenle, gölge yaptırmaya karar verdiyseniz, öncelikle kuaför seçimine dikkat etmelisiniz.

Saçın tamamını boyamak nispeten daha kolay bir işlem olsa da, gölge ve balyaj gibi uygulamaların daha fazla tecrübe ve profesyonellik istediğini unutmayın!

Gölge Saç Modelleri

Gölge saç fiyatları

Kuaför seçiminizi yaptıysanız ve doğru kuaförü bulduysanız, ona elinizde bir örnek ile gitmek isteyebilirsiniz. Modası hiç geçmeyen bir saç renklendirme uygulaması olan gölge saç modellerinin en trend ve en kullanışlı örneklerini sizler için aşağıdaki galerimizde derledik. Saçlarınızı boyatmadan önce bu örneklerden de ilham alabilirsiniz!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Gratis