Kadın Blogu

Aile Kombinleri Elbise

28.04.2020
1.460
Aile Kombinleri Elbise

Aile kombinleri elbise başlıklı yazımızda ailecek uyumlu giyinmenin yollarını sizler için paylaşacağız. Aile kombini yaparken nelere dikkat edilmelidir? Ailecek nasıl uyumlu olabilir ve uyumlu giyinebiliriz diyorsanız detayları incelemenizde yarar var. Aile kombinini eğlencelerden doğum günlerine, partilerden kır gezilerine kadar her türlü ortamda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Aile Kombinleri Elbise

Aile kombinleri elbise denilince akla anne kız kombini gelmektedir nerde aile kombini dediğinizi duyar gibiyim. Anne kız elbise kombinlerinde babalarda unutulmuyor tabi ki. Hatta kardeş varsa o da kombine dahil edilerek şık kombinler yapılıyor. Anne kız elbise kombini renkleri, kumaşı ve tarzı ile uyumlu olacak şekilde babalara ve kardeşlere de yer veriliyor.

aile kombin 2020

Bu nasıl mı oluyor? Anne kız kombininde üst kısmı renkli çiçekli bir elbise tercih edildi ise, baba da elbisenin üst kısmı ile aynı kumaştan yapılmış tişört ve elbisenin alt kısmıyla aynı kumaştan yapılmış pantolon koleksiyona dahil ediliyor.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Siyah Elbise Şal Kombinleri

Bu sadece basit bir örneği, inanın çok fazla fikir ve model ile aile kombinleri yapılmaktadır. Siz sadece aile kombini yapmaya karar verin.  Tarzınız ve zevkiniz doğrultusunda bir kombini mutlaka bulacaksınızdır.

Üçlü komnbinlerin sadece elbise ile olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Üçlü aile kombinleri bünyesinde pantolon tişört, pantolon gömlek, pantolon bluz, elbise ayakkabı, pijama, eşofman ve sweatshirt kombinlerini de rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu da size her ortamda rahatlıkla kullanabileceğiniz kombinler sunacaktır.

aile kombin

Aile Kombini Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Aile kombini yaparken yetişkinleri kumaş dokusu ile çocukların kıyafet kumaş dokusu genelde aynı olur. Ancak bazen yetişkinlerde saten, ipek gibi kumaşlar kullanılır.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Sporda Ne Giyilir? 10+Kıyafet Önerisi

Böyle durumlarda çocuk kıyafeti özel kumaşlardan yapılabileceği gibi, yetişkinlerle aynı renk ve desende pamuklu kumaşlarda kullanılmaktadır.

Aile kombinlerinde en çok merak edilen konu ayakkabı seçimidir. Bu konuda da özelikle annenin kullandığı gibi bir topuklu ayakkabı çocuğa da önerilemez elbette. Ancak ayakkabı renkleri aynı tutularak ve modelde de çocuklara uygun olacak şekilde en yakın tasarım kullanılarak kombin bütünlüğü sağlanmaktadır.

Aşağıda 2020 aile kombinlerinden derlediğimiz görselleri sizlerin istifadesine sunuyoruz. Daha fazla fikir ve tüyo için görselleri incelemenizi öneririz.

Foto Galeri: Aile Kombini 2020

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler