Kadın Blogu

Kumaş Pantolon Kombin

11.07.2020
1.112
Kumaş Pantolon Kombin

Kumaş pantolon kombin; kumaş pantolon denince akla sadece erkek pantolonu gelmemelidir. Bayan kumaş pantolon ile de bayanlar kendisini ifade eden tarz kombinler yapabilirler. Kumaş pantolon kombini yaparken doğru eşleştirmeler yaptığınız zaman daha cool ve şık olursunuz.

Kumaş pantolon ile nasıl eşleştirme yapacağınızı bilmiyorsanız yazımızın sonuna kadar okumanızı öneriyoruz. Yazımızın sonunda kumaş pantolon kombinleri kadın için bulduğunuz iyi fikirlerle daha şık kombinler yapacaksınız.

Kumaş Pantolon Kombin

Kumaş pantolon kombinleri kadın için de erkek için de önemli bir kombin parçasıdır. Altın kurallar diyebileceğimiz pantolon kombine hakkındaki detayları minik minik göz atalım.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Beyaz İle Uyumlu Renkler

Kumas pantolon kombinleri

Resmi ortamlarda kullanacağınız kumaş pantolon rengi siyah, lacivert ve füme gibi koyu renkler arasından seçilmelidir.

Kumaş pantolon sadece resmi kombin parçası olarak düşünmelisiniz. Günümüzde klasik renklerin dışında tüm renklerde kumaş pantolon modelleri tasarlanmaktadır. Bu bağlamda kırmızı, beyaz, pudra rengi, mor, lila rengi, sarı ve turuncu gibi renklerde de kumaş pantolon modellerinde rastlamaktayız.

Kumaş Pantolon Gömlek Kombinleri Bayan

Kumaş pantolon kombinlerinde gömlek modelleri sıklıkla kullanılmaktadır. Kumaş pantolon gömlek kombinleri yapılırken pantolon rengi ile gömlek rengi uyumuna dikkat etmeniz gerekmektedir. Çünkü uyum sonucunda ayakkabı çanta ve kullanıyorsanız şal kombini ile bütünlük arz eden pantolon gömlek kombinleri yapacaksınız. Bu nedenle birbiriyle uyumlu renkler doğrultusunda şık kombinler yapılmalıdır.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Yazlık Elbise Modelleri

Kumaş pantolon kombinlerinde en çok siyah pantolon beyaz gömlek kombini kullanılmaktadır. Bu şekilde zıt renk uyumu veya aynı gurup renk uyumu ile pantolon gömlek kombinleri yapabilirsiniz

Kumaş pantolon gömlek kombinleri bayan

Kumaş pantolon altına ayakkabı kombini yaparken pantolonu kullanacağınız ortama, tarza mevsime göre seçimler yapmalısınız. Kumaş pantolon altına ayakkabı olarak stiletto, makosen ayakkabı ve blok topuk ayakkabı modelleri kullanabilirsiniz. Kış döneminde ise bilek boy bot en doğru tercih olacaktır.

Aşağıda yeni sezon kumaş pantolon modellerinden derlediğimiz resim galerisini daha fazla ayrıntı ve detay için sizlere sunuyoruz. Daha tarz ve şık kombinler için görselleri incelemenizi öneririz.

Resim Galerisi: Kumaş Pantolon Kombinleri Bayan

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler