Kadın Blogu

Kot Gömlek Kombinleri Kadınlar İçin 15+Stil

25.02.2021
2.026
Kot Gömlek Kombinleri Kadınlar İçin 15+Stil

Kot gömlek kombinleri kadın başlıklı yazımızda bayan ve erkek gardıroplarının vazgeçilmez kombin parçası olan kot gömlek kadın kombinlerinden bahsedeceğiz. Hemen hemen her mevsim kullanılabilen kot gömlekler bu nedenle çok sık kullanılmakta ve herkesin dolabında mutlaka en az bir tane bulunmaktadır.

Kot gömlek kombini nasıl yapılır? Kot gömleğin altına ne giyilir soruların cevaplarını birlikte görelim.

Kot Gömlek Kombinleri Kadın

Kot gömlek çok yönlü bir kombin parçasıdır. Bu nedenle kimi zaman akşam partilerinde, kimi zaman günlük kombinlerde, kimi zaman ise kır gezilerinde kot gömlek kombinlerine rastlamaktayız. Öyle ki kot gömleklerin tüm bu alanlarda yediden yetmişe her yaştan kullanıcısı bulunmaktadır.

Kot gömlek kombini

Kot gömleğin altına ne giyilir sorusunda en önemli kombin parçası siyah tayt modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Basic tişört üzerine giyebileceğiniz kot gömlek altına siyah tayt giyerek etkileyici ve dikkat çekici bir kombin yapabileceğiniz gibi, sadece kot gömlek ve tayt kombini ile de mükemmeli yakalayabilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Spor Şık Giyim Akımı: Athleisure Giyim Trendi

Kot Gömleğin Altına Ne Giyilir

Kot gömlek altına ne giyilir sorusunun bir diğer cevabı da renkli skinny jean pantolonlar olarak karşımıza çıkmaktadır.  Yeşil, beyaz, sarı, mavi, mercan, gül kurusu, pembe lacivert gibi renkleri mevsime göre tercih ederek genç ve güzel görünümler yakalayabilirsiniz.

Kot gömleklerin altına giyebileceğiniz bir diğer pantolon rengi de yine kot gömlek renginde pantolonlu olarak karşımıza çıkmaktadır. Komple aynı görünümü yakalayarak inanılmaz derecede tarz dikkat çekici kombinler yapabilirsiniz. Onun için mavi jeans gömlek altına mavi giyim pantolon veya mavi jeans etek giyerek tarz kadın kombinleri yapabilirsiniz.

Kot gömlek altına ne giyilir sorusunun bir diğer cevabı da etek olarak karşımıza çıkmaktadır. Desenli, desensiz, mini veya midi etekler ile kot gömlekleri kombin yapabilirsiniz. Kot gömlek ile eteği bir arada kullandığınız zaman kot gömleği mutlaka eteğin içerisinde koymanız gerekmektedir.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Tatil Bavullarımızın En Önemli Parçası: Havaianas Kadın Terlik

Kot gömlek çok yönlü bir kombin parçası olduğu için kot gömleğin üzerine rahatlıkla blazer ceket kullanarak bir akşam yemeğinde şıklığınız ile dikkat çekici olabilirsiniz.

Aşağıdaki resim galerisinde kot gömlek bayan kombinleri arasından seçtiğimiz görselleri ifadenize sunuyoruz.

Foto Galeri : Kot Gömlek Kombini Nasıl Yapılır?

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler