Kadın Blogu

Kaliteli Kadın Çantaların Adresi

19.04.2021
348
Kaliteli Kadın Çantaların Adresi

ÇÇS Çanta, bugün Türkiye’de kadın çantası, denildiğinde ilk akla gelen markalardan bir tanesidir. Kadın çantasında ilk akla gelen markalardan biri olması tesadüf değildir elbette. ÇÇS, ürettiği ve satışa sunduğu ürünler sayesinde adından söz ettirmektedir.

 

Kaliteli çanta üretiminin adresi olan ÇÇS’ yi derinlemesine incelemekte fayda olduğunu düşünüyoruz. O yüzden gelin ÇÇS Çanta’ yı yakından tanıyalım. ÇÇS Çanta’ nın kuruluşu 1984 yılına dayanmaktadır. Marka o yıl İrfan Çavuşoğlu ve Asip Çavuşoğlu tarafından kurulmuştur. Aslına bakarsanız markanın adı da burada gelmektedir. ÇÇS’ nin açılımı olan Çavuşoğlu Çanta Sanayi hem kurucuların soyadlarını taşımakta hem de markanın üretici bir firma olmasını yansıtmaktadır.

 

Bu süreçte hızla büyüyen marka 2000 yılında Dockers, 2002 yılında Caterpillar 2007 yılında ise National Geographic markalarının Türkiye Genel Distribütörü ünvanını almıştır. 2005 yılına gelindiğinde ise iyice büyümüş olan marka ÇÇS markalı kendi valizlerini kullanıma sunmuştur. Bu açıdan bakıldığında bugün Türkiye’de bu kadar talep edilen, ilgi gören ÇÇS valizlerin üretimi 16 yıl önce başlamıştır.

 

ÇÇS çanta şu anda kadın çantasından erkek çantasına, laptop çantasından evrak çantasına, valizden seyahat çantasına kadar pek çok kategoride satış yapmaktadır. Bu kategorilerin altında ise çeşit çeşit model ve bu modellerin çeşit çeşit rengini bulabilmeniz mümkün.

 

Kadın çantaları, birçok kadının ilgisini çeken aksesuarlardır. Bilirsiniz ki bazı kadınların çantalara olan aşkı hiç bitmemektedir. Kadın çantalarında model, renk gibi seçimler kişinin tercihidir. Kadın çantalarında kalite, aranan ilk koşullardandır. Hiçbir kadın aldığı çantanın hemen hasar görmesinden, fermuarının kopmasından ya da çantayla ilgili herhangi bir sorunu yaşamaktan hoşlanmaz. Aldığı çantayı uzun yıllar kullanabilmek herkesin hakkıdır. Bunun için de en iyi çözüm bilinen markalardan alışveriş yapmaktır.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Sarı Elbisenin Altına Hangi Renk Ayakkabı

 

Özellikle online alışverişte alacağımız ürünün nasıl geleceğini fotoğraftan gördüğümüz kadarıyla bilebiliriz. Fakat bazen ürün beklediğimizden daha kalitesiz gelir ve bizleri hayal kırıklığına uğratır. Bu durumda iade veya değişim yapılabilir elbette fakat iade ve değişim koşulları her marka için de aynı değildir. Bazı markalarda bu süreç çok yavaş ilerlemekte veya müşterinin talebi karşılanmamaktadır.

 

Aslına bakarsanız böyle bir sürece hiç maruz kalmamak daha iyidir. Bu nasıl olacak? Tabii ki kendini kanıtlamış, bilindik, kaliteli markalar sayesinde. Az önce de dediğimiz gibi kadın çantalarında aranan ilk koşul kalitedir. Kaliteli ve uzun ömürlü bir çanta almak istiyorsanız ÇÇS kadın çanta modelleri ile tanışmalısınız.

Kadın Çantasında Bulunması Gereken Özellikler

 

Kadın çantalarında bulunması gereken özellikler, elbette kişinin çantadan beklentisine göre değişmektedir fakat genel olarak sıralamak gerekirse kadın çantası alırken şu özellikler gözden geçirilmektedir. Öncelikle çantanın hangi materyalden üretildiğine karar vermeniz gerekmektedir. Süet bir çanta mı istiyorsunuz? Kumaş bir çanta? Ya da deri bir çantaya mı ihtiyacınız var?

 

İlk bakmanız gereken özellikler kesinlikle bunlar olmalıdır. Her kumaşın, materyalin kendine has avantaj ve dezavantajları bulunmaktadır. Örneğin deri çantalar dayanıklıdır uzun yıllar kullanılır, süet çantalar çabuk kirlenir, kumaş çantalar su geçirebilir gibi. Bu aşamada hangi özelliklerin sizin için önemli olduğunu düşünerek karar verebilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Lacivert Elbise Kombinleri

 

Bunun dışında çantanın rengi, boyutu da önem arz etmektedir. Almak istediğiniz çantanın kullanım amacına uygun olarak rengine ve boyutuna karar verebilirsiniz. Rahatlığı ve geniş hacmi ile kullanım kolaylığı sunan kadın sırt çantası modelleri son dönemde çok trend. Kendi tarzınıza uygun olanı seçerek kombinlerinizle tamamlamayı unutmayın.

 

ÇÇS Bayan Deri Çanta Modelleri

 

Bayan deri çantalarda maalesef ki zaman zaman sahte olma problemi ile karşılaşılmaktadır. Suni deriden üretilmiş çantaları tercih edebileceğiniz gibi gerçek deriden üretilmiş çantaları da tercih edebilirsiniz. Burada önemli olan nokta, markanın size sunmuş olduğu bilginin doğruluğudur. Kimse gerçek deriden üretilmiş olan bir bayan deri çantası sipariş verdiğinde suni deri ile karşılaşmak istemez. Burada da yine aynı noktaya gelmekteyiz: “güvenilir adresleri tercih etmek”

 

Bayan deri çantaların temizliğine ve saklanmasına dikkat edilmelidir. Çantaları düzenli periyotlarla ve uygun temizlik ürünleriyle temizlemek, çantanın yapısına uygun olarak temiz bir yerde saklanması gerekir. Ayrıca çantanın formunun bozulmamasına da özen gösterilmelidir.

Marka Kadın Çantalarını Keşfet

 

İlk başta da söylediğimiz gibi ÇÇS, bünyesinde dünya markalarını barındırmaktadır. ÇÇS Çanta kendi markasının ürünlerini sunduğu gibi dünya markalarının ürünlerini de satışa sunmaktadır.

 

Marka kadın çantası almak istiyorsanız ccscanta.com’ dan CAT, National Geographıc, Slazenger, North Case,Young Luggages, Verage markalarını tercih edebileceğiniz gibi ÇÇS Çanta’nın kendi ürünlerini de tercih edebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler