Kadın Blogu

Siyah Elbise Ayakkabı Kombinleri

06.03.2020
591
Siyah Elbise Ayakkabı Kombinleri

Siyah elbise ayakkabı kombinleri; siyah elbise bayanların özel davetlerde, günlük kombinlerde, partilerde, ofis kombinlerinde kısacası hemen hemen her ortamda sıklıkla tercih ettiği elbise kombinleri arasında yer almaktadır. Bu nedenle siyah elbise birçok bayan için olmazsa olmaz kombin renkleri olarak nitelendirilmektedir.

Bu kadar çok kullanım alanı olan siyah elbise ayakkabı kombininin nasıl yapıldığına dair bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

Siyah Elbise Ayakkabı Kombinleri

Siyah elbise ayakkabısı denildiği zaman kadınların yarısından çoğu siyah ayakkabı diyecektir. Siyah elbise nasıl çabasız şıklığın adresi ise, siyah ayakkabı da siyah elbise ile en sık kullanılan ayakkabı renkleri arasında yer almaktadır. Bu tercihi özellikle ofis kombinlerinde, özel gece kombinlerinde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Petrol Yeşili İle Uyumlu Renkler

Siyah elbise ayakkabı

Siya elbise ayakkabı kombinlerinde yapacağınız ayakkabı seçiminde elbise ile birlikte kullanacağınız çanta, kemer, fular, varsa şal, cüzdan, şapka ve gözlük gibi aksesuarların da etkisi büyük olacaktır.

Örneğin, siyah elbise ile kırmızı oje, kırmız kemer kullanıyorsanız kırmızı ayakkabıda daha şık olmanızı sağlayacak etkenler arasında yer alacaktır. Bu kombinde siyah ayakkabı, kırmız fular da kullanabilirsiniz. Kırmızı çok keskin bir renk olduğu için çok yoğun kullanmanıza gerek yok.

Siyah Elbise Ayakkabı Kombin Örnekleri

Siyah elbise ile kullanılan bir diğer ayakkabı rengi de beyaz olarak karşımıza çıkmaktadır. Beyaz elbise daha çok günlük kombinlerde karşımıza çıkmaktadır. Doğum günü gibi etkinliklere giderken de siyah elbise ile beyaz spor ayakkabı kombini yapabilirsiniz.

Siyah elbise ile ayakkabı

Siyah hemen hemen her renk ile uyum sağlar. Bu nedenle siyah elbiseye ayakkabı seçiminde çok da fazla zorlanmayacağınızı belirtmeliyiz. Kombinlerde dikkat edeceğiniz tek ve en önemli nokta siyah elbise ile birlikte kullanacağınız aksesuarların rengidir. Üç renk kombini yapacağınızda ayakkabı ile fular rengi veya kullanıyorsanız şal rengi, çanta ile de takı rengi uyumlu olmalıdır.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Yeşil İle Uyumlu Renkler

Siyah ağır bir renktir, bu nedenle birçok kişi taşıyamaz. Bu gibi durumlarda siyah elbise ile kullanılacak olan fular rengi veya şal rengi uyumu olmalıdır. Bu renkler ten renginiz ile bire bir uyum yakalamalıdır.

Aşağıda konu ile ilgili derlediğimiz görselleri inceleyerek daha fazla fikri sahibi olabilirsiniz.

Foto Galeri: Siyah Elbise İle Nasıl Ayakkabı Kullanılır?

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler