Kadın Blogu

Kırmızı Elbise Kombinleri 2022 Modelleri

23.11.2021
2.558
Kırmızı Elbise Kombinleri 2022 Modelleri

Kırmızı elbise makyajı

Kırmızı elbise makyajıPodyumlardan sokaklara, kırmızı renk her zaman her yerde güçlü bir renktir. Ancak, her cesur ve güçlü trendde olduğu gibi, kırmızı ile doğru bir görünüm oluşturmak biraz pratik ve tabi biraz da bilgi gerektirir. Bize sorarsanız, kırmızı bir elbise herkes tarafından sevilir. Aynı anda modern, şık, sofistike ve seksi görünmek için harika bir renktir, tabi doğru seçimlerle birlikte!

Kırmızı elbise kombinleri konusunda seçim yaparken, seçeceğiniz aksesuarlar ya da üzerine giyeceğiniz ceketten önce, kırmızı bir elbisenin kombininizin odak noktası olacağını hatırlayın. Dolayısıyla, kırmızı gibi güçlü bir renkte elbise seçimi yaptığınızda, diğer detaylarda da cesur davranmak yerine biraz daha sadeleşmeyi tercih edin.

Kırmızı Elbise Altına Hangi Renk Ayakkabı Giyilir?

Kırmızı abiye kombinleri

Kırmızı elbise, aslında pek çok farklı renk seçeneğinde ayakkabı ve aksesuar ile tamamlanabilir. Genellikle, akla ilk gelen kırmızı-siyah uyumu olsa da, kırmızı bir elbiseyi daha pek çok farklı renkte ayakkabı ile kombinleyebilirsiniz. Yaz aylarında ise, seçenekleriniz de çok daha fazla olacaktır.

Kırmızı elbise ne ile kombinlenir

Kırmızı elbise ne ile kombinlenir

Kırmızı elbise kombinleri; şık bir akşam yemeği için altında nude tonlarda stilettolar ile, yazın dolgu topuklu nar çiçeği sandaletler ile, günlük hayatta beyaz spor ayakkabılar ile, bir parti ya da düğünde dore ya da lame topuklu ayakkabılar ile, bazen fıstık yeşili ya da pembe gibi daha cesur renklerle, kısacası pek çok farklı renkte ayakkabı seçeneği ile oluşturulabilir.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Turkuazla Uyumlu Renkler

Günlük Kırmızı Elbise Kombinleri

Kırmızı elbise altına ayakkabı

Günlük hayatta tercihinizi kırmızı bir günlük elbiseden yana kullanacaksanız, onu tamamlamak için çok farklı renk ve desenlerde ayakkabı ve aksesuarlar tercih edebilirsiniz. Kısa kırmızı elbise kombinleri söz konusu olduğunda, altında tercih edeceğiniz ayakkabı da daha önemli olacaktır. Günlük bir elbise seçiminde, yaz aylarında altında rahat babetleri, sandaletleri ya da kullanışlı spor ayakkabıları tercih edebilirsiniz.

Çanta ve diğer aksesuarlarda ise, eğer elbiseniz fazla hareketli ise, biraz daha sade tamamlayıcıları tercih edebilirsiniz. Yine de, sade bir kırmızı elbise giyecekseniz, çanta, aksesuar ve ayakkabı seçiminden birinde de cesur seçimler yapabilirsiniz. Tek renk, nar çiçeği bir kırmızı elbiseyi, altında yine kırmızı ve çiçek süslemeli bir sandalet ya da parmak arası terlik ile tamamlayarak kullanabilirsiniz.

kırmızı elbise takı kombinleri

Kırmızı elbise takı kombinleri

Kırmızı Abiye Kombinleri

Kırmızı abiyeler; davetlerden partilere, düğünlerden akşam yemeklerine kadar pek çok farklı organizasyonda tercih edilmektedir. Özel bir gece ya da şık bir davet için tercihinizi kırmızı abiyeden yana kullanacaksanız, tamamlayıcı olarak akla gelen renkler genellikle siyah, dore ve gümüş renkleridir.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Kapalı Kıyafet Kombinleri

Siyah, kırmızı ile kullanılan en kurtarıcı renklerden biridir. Gümüş rengi ise şık bir abiyeyi daha şık bir boyuta taşıyabilir. Bronzlaşan bir teniniz varsa, kırmızı abiyenizi altın rengi aksesuarlar ile tamamlayarak da kullanabilirsiniz.

Kırmızı abiye elbisenin altına ne renk ayakkabı giyilir

Kırmızı abiye elbisenin altına ne renk ayakkabı giyilir

Kırmızı bir abiyeyi, altında mor renkli stiletto ile tamamlamayı da tercih edebilirsiniz. Daha sade ve her zaman kurtarıcı bir seçim yapmak isterseniz de, altında nude renklerde bir stiletto ya da ince bantlı bir topuklu ayakkabı tercih etmenizi öneririz. Kırmızı renk elbiseye hangi renk çanta diyorsanız da ayakkabı çanta uyumu yakalayabilirsiniz.

Gündelik ve şık kırmızı elbiseler hakkında daha fazla öneriye ihtiyacınız varsa, aşağıda yer alan galerimize de göz atmanızı öneririz…

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler