Kadın Blogu

Kırmızı İle Uyumlu Renkler

22.03.2020
288
Kırmızı İle Uyumlu Renkler

Kırmızı ile uyumlu renkler; kırmızı yeni sezonda her tarz kombinlerle dikkat çekmektedir. Kırmızıya yakışan renkler doğrultusunda yapılan kombinler daha şık görünüme kavuşmanızı sağlıyor. Kırmızı nasıl kombin edilir sorusunun en önemli cevabı renk uyumu yakalamaktır.

Kırmızıyla uyumlu renkler ünlü markaları koleksiyonlarına kırmızı ile birlikte girdi. Ünlü markaların koleksiyonlarında yer verdikleri kırmızıya yakışan renkleri birlikte görelim.

Kırmızı İle Uyumlu Renkler

Kırmızı genç yaşlı demeden herkesin tutkun olduğu bir renk olarak karşımıza çıkmaktadır. Kırmızı keskin bir renktir. Doğru renklerle kombin edilmezse hoş görüntülerin çıkmayacağına emin olabilirsiniz.

Kırmızı kombinler

 • Siyah
 • Pudra
 • Lacivert
 • Beyaz
 • Krem
 • Bej
 • Ekru
 • Pembe
 • Mavi
 • Gri
 • Gibi yumuşak renklerle kırmızının keskinliğini kırarak şık kombinler yapabilirsiniz. Kırmızının güçlü karakteri kadınsı ve seksi bir görünüm kazandırır. Bu sert etkiyi dilerseniz soft renklerle kırabilirsiniz.
Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  İş Kadını Kıyafet Kombinleri

Kırmızı Siyah Uyumu

Kırmızı ile en çok kullanılan ve kırmızıya en çok yakıştırılan renk olarak karşımıza siyah çıkmaktadır. Kırmızı siyah uyumu her yaşa ve tarza hitap etmektedir.

Birçok kişi kırmızının keskinliğini siyah ile kırarak vakar ve şık kombinlere imza atmaktadır. Yaz ve kış kombinlerinde kullanılsa da en çok sonbahar kış kombinlerinde tercih edilmektedir. Kırmızı tunik ile siyah pantolonu kombin yaparak şık bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Kırmızı renk hangi renkle kombin edilir

Kırmızı siyah kombinlerde ayakkabı olarak beyaz, kırmızı veya siyah kullanabilirsiniz. Eğer sonbaharda şık bir kırmızı montunuz varsa siyah pantolon, siyah bluz üstüne kombin ederek cool bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Kırmızı Beyaz Uyumu

Yaz ve kış kombinlerinde kırmızı ile en çok kullanılan renk beyazdır. Beyaz ve kırmızı her ortamda ve her yerde bir arada kullanıldığı gibi kombinlerde de birlikte kullanılmaktadır. Kırmızı ile beyaz eşit ölçüde kullanılabileceği gibi kırmızı ağırlıklı kombinde az miktarda beyaz ışıltı katılabilir. Kırmızı gömlek beyaz pantolon, kırmızı askılı elbise beyaz gömlek, kırmızı pantolon beyaz bluz gibi kombinler yapabilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Saten Elbise Kombinleri

Kırmızı Gri Uyumu

Kırmızı gri uyumunu genelde sonbahar kış kombinlerinde kullanılsa da yazlık kombinlerde de kullanılabilir. Kırmızı üst kombinlerde parlak renginden dolayı çok fazla tercih edilmez. İşte gri tamda bu kişilerde devreye girmektedir. Kırmızı pantolon, gri bluz beyaz kırmızı karışımı spor ayakkabı, metalik aksesuar, metalik siyah karışımı çanta ile arkadaş gezmelerine, ofis kombininde ve günlük kombinlerde kullanabilirsiniz.

Foto Galeri: Kırmızıyla Uyumlu Renk

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu