Kadın Blogu

Kiremit Rengi Elbise Kombinleri

10.03.2022
2.272
Kiremit Rengi Elbise Kombinleri

Kiremit rengi elbise kombinleri hemen hemen her kesimin tercih ettiği kombinlerdendir fakat bu rengi daha çok tesettür giyimde görmek pek mümkün.  Yazımızda kiremit rengine hangi renk yakışır, kiremit rengi elbiseye uygun eşarp ve şallar, kiremit rengi elbise altına hangi renk ayakkabı giyilir sizlere sunuyoruz. Buyrun kiremit renginin bilinmeyen yönlerini de inceleyelim…

Sıcak ve dikkat çekici bir renk olan kiremit rengi turuncu rengi ile kahverengi arasında kalan oldukça şık görünen bu renk; düğünlerden tutunda ofise de kampüse de adapte olmayı başarabilen stil gücü yüksek bir renktir.

Kiremit Rengi Elbise Kombinleri

Kiremit Rengine Hangi Renk Yakışır

Kiremit rengi Elbise Kombinlerinde,  hangi renklerle bir araya gelmeli, hangi parçalarla nasıl kombinlenmeli ve kiremit rengine hangi renk yakışır göz atalım. Bu renkler;

  • Siyah
  • Bej
  • Krem
  • Pudra
  • Haki Yeşili
  • Vizon
  • Gri
  • Asker Yeşili (Yeşilin bir çok tonuna uyum sağlamaktadır.)

Kiremit rengi elbiseye krem rengi uyumu

 

Kiremit Rengi Elbiseye Uygun Eşarp ve Şallar

Sıcacık kiremit tonu, yeni sezonda karşımızda. Kiremit rengi elbiseye en uygun eşarp tonları krem tonlarıdır. Kremin tonlarından, bej, vizon, kahverengiye çalan renkteki şallar ile de kombinlenebilir.

 

Kiremit Rengi Tesettür Elbise Üstüne Şal Renkleri

 

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Ekru Pantolon Kombinleri

Peki ya Kiremit Rengine Hangi Renk Yakışır? Neredeyse her koleksiyonda karşımıza çıkan bu parçaları, ister siyahla kontrast ister kahve tonlarıyla ton sür ton stili ile kombinleyin.

Kiremit Rengi Elbise Üstüne Renkli Eşarplar

Kiremit Rengi İle Kombin

Kiremit rengi kombinlerde daha canlı görünmek ve daha fresh olmak için kiremit rengi ile uyumlu olan beyaz renk tercih edelebilir. Örneğin kiremit rengi bir elbise üstüne beyaz renk şal.

Kiremit Rengi İle Uyumlu Renkler

Kiremit rengi kombinlerini sadece günlük elbiseler olarak hayal etmeyin. Tesettür giyimde 2022 trendlerinin arasında bulunan kiremit abiyelerde pek dikkat çekmekte. Kiremit rengi toprak rengine yakın renklerden olduğundan şık bir kiremit rengi abiye her tene uyum sağlar.

Kiremit rengi kombinleri

Kiremit rengi kombinleri sadece tesettür olarak düşünmeyin. Mini kiremit rengi elbiselerin tatlılığını es geçmemekte fayda var. Renkli kombin sevenler için hep şık hem de hanım hanımcık kombinlerle geldik.

Kiremit rengi ile mini elbise kombinleri

Kiremit rengi elbiseler dikkat ederseniz daha çok fırfırlı ve rahat kesimlerle karşımıza çıkıyor. Çünkü kiremit renginin pileli kesim tarzı tene çok yakıştığını söylemek lazım. Bu pileli modellere günlük düğmeli kiremit elbiseler de eşlik etmekte. Kiremit rengi diyip geçmeyin birçok modeli içinde barındırabilen bir renkten bahsediyoruz.

Kiremit rengi ile giyilecek kombinler

Kiremit Rengi Elbise Altına Ayakkabı Modelleri

Kiremit rengi elbise altına hangi renk ayakkabı gider? diye düşündüğünüzü biliyoruz. Kiremit elbise altına ayakkabıda ilk seçenek tabiki topuklulardır. Kiremit rengi biraz koyu tonlarda olduğundan bu renk elbisenin altına vizon veya krem rengi, önü açık ince bantlı topuklular tercih edilmelidir.

Kiremit rengi elbise altına ayakkabı kombini

 

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Gri ile Uyumlu Renkler Giyim

Hazır topuklu ayakkabılardan başlamışken, şeritli önü açık topuklular la kalmayın, şık bir siyah veya krem stilettoda  kombininizi tamamlayacaktır. Siyah bir stiletto tercih ettiyseniz, elbisenizin üstüne yine siyah renkte bir şal ve siyah çantalarla kombinlemelisiniz.

Kiremit rengi elbise altına stiletto ayakkabı

Kiremit rengi tesettür kombinleri

Tesettür giyim dışında kiremit rengi elbise altına ayakkabı seçimini kış aylarında tabiki bottan yana kullanmaktan çekinmeyin. Kiremit rengi elbisenizin diz altı veya dize kadar olmasına dikkat edip, siyah, beyaz veya taba renkte çizmelerle de kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Kiremit rengi elbise altına bot kombini

Kiremit tulum ve bot kombini

Kiremit rengi kombinlerinizi spor hale mi getirmek istiyorsunuz. O zaman kiremit rengi elbisenizin altına en olabilecek spor ayakkabı beyaz renkte rahat bir spor ayakkabısıdır.

Kiremit rengi kombininde spor giyim

Kiremit Rengi Elbise Kombinlerinizi sizlere sunmaya çalıştık. Bu kombinlere daha fazla ulaşmak istiyorsanız. Galerimizi inceleyiniz!

RESİM GALERİSİ :

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler