Kadın Blogu

Kiremit Rengi Pantolon Üstüne Ne Giyilir?

13.04.2021
1.815
Kiremit Rengi Pantolon Üstüne Ne Giyilir?

Kiremit rengi pantolon üstüne giyilecek renk ve kombinleri bulabileceğiniz bir yazı derledik size.. Buyrun beraber kiremit renginin bilinmeyen en çarpıcı ayrıntılarına bakalım.

kiremit-rengine-yakısan-renkler

Kiremit rengi denilince akla ilk gelen kahverengiye çalan kızıl kırmızı rengidir. Kimi tonları turuncuya yakınlığı ile de benzerlik gösterir. Vazgeçilmeyen renk diye adlandırdığımız toprak tonlarından olan kiremit rengini kombinlemekte bir hayli zevklidir. 

 

Kiremit Rengi Pantolon Kombinleri

Dört  mevsimde tercih edilebilen renklerin başında kiremit rengi gelir. Kiremit rengini tesettür giyim başta olmak üzere, pantolon, etek, ceket, kaban ve ayakkabıda da tercih etmek mümkündür. 

Kiremit rengi pantolonun üstüne ne giyilir sorusuna cevabımız öncelikle sadeliği temsili beyaz renkte bir gömlek diyebiliriz. Hem herkesin dolabında bulunan bir ürün olan beyaz gömlek yaz kış kombinlenmesi en pratik parçalardandır.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Elbise Ayakkabı Kombinleri

Kiremit rengi sonbaharı hatırlattığı düşünülse de bol keten kiremit rengi pantolonlar yazın en trend ürünleridir. Kiremit rengi bol paça keten pantolonları hem tesettür giyimde hem de her alanda kullanımı bulunur. Bol paça pantolonları ayrıca kemerle taçlandırmanızı tavsiye ederiz.

 

Kiremit Rengi ile Uyumlu Renkler

Kiremit rengi pantolonlar kendine en yakın renklerle daha çok yakışmaktadır. Ton geçişi kiremit rengini her zaman göz önüne sunar.  Kiremit rengine yakın olan bu tonlar;

  • Krem
  • Pudra
  • Siyah
  • Bej
  • Ekru

 

Kiremit Rengi İle Yapılacak En Güzel Kombin Örnekleri

Kiremit rengi ile yapılacak en güzel kombinler arasında jean pantolon ve ceket, yada taba rengi bir pantolon ile ceket kombini başta gelmektedir. Bu kombin kadın erkek herkesin tecih ettiği aşina olduğumuz bir kombindir. Çünkü her zaman trend ve eskimeyen bir renk kombinidir.

kiremit-rengi-ile-kombin

Kiremit rengi kombinleri

Ceketten bahsetmişken kiremit rengi ceketlerde şıklık veya spor görünümü nasıl elde ederiz diye düşündüyseniz, size şu görselimizi sunalım. Evet evet kiremit rengi ile yapılacak en güzel kombinlerimizi;

kiremit-rengi-tesettür-kombinin

Kiremit rengi ceket modelleri

Kiremit rengi pantolon kombinlerinde birde direk kiremit rengi tulumları ekleyin. Tulumlar da her renk seçilmemektedir çünkü bütün vücut hatlarını direk ortaya koyma riskine sahip olan tulumlarda en kullanışlı renk kiremittir diyebiliriz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Yeşil Elbiseye Ne Renk Ruj Sürülür?

Tesettürde kiremit tulum modeli

Kiremit rengi pantolonları bayanlar bazen takım halinde de kullanmak ve doğal gösterişten yana olmak isterler. Takımlar eskiden sadece iş yemekleri veya özel günlerde tercih edilirken şimdilerde ise bir alışveriş sırasında bile giyinmektedir.

 

Kiremit rengi takım elbiseler

Kiremit rengini geçiş renkleri dışında siyah renk ile kombinlemekte pek mümkündür. Kiremit rengini sonbahar, kış rengine yakın düşündüğümüzde siyah bir bot ve siyah bluzla harika kombinler oluşturabilirsiniz.

Kiremit renginin siyah renkle kombini

Kiremit rengi pantolonların üstüne yapacağınız kombinlerde fikir olsun diye sizlere bazı görseller derledik. Keyifle incelemenizi tavsiye ederiz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler