Kadın Blogu

Karamel Ombre Modelleri

03.12.2019
2.288
Karamel Ombre Modelleri

Karamel Ombre Modelleri saçlarda bu kadar güzel ve bakımlı durduğu süre modası geçmeyen saç renkleri arasında yer almaya devam edecektir. Saçların doğal bir şekilde renklendirerek hoş bir görünüm sunan karamel ombre düz renk boyalara göre daha çok beğenilmektedir.

Doğru renk tonlamaları ile mükemmeli sunan karamel ombre, ombre renkleri arasında en çok beğenilen ombre rengi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Karamel Ombre Modelleri

Karamel ombreyle saçlar sarıdan daha doğal ve şık durmaktadır. Yumuşak renklerle yapıldığı zaman esmer bayanlar için de en çok beğenilen saç renkleri arasında yer almaktadır. Yıllar yıllar öncesinde balyaj ve röfle ne kadar çok beğeni ile kullanılıyorsa şimdilerde de ombre o kadar çok kullanılmaktadır.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Röfle Modelleri, Renkleri ve Fiyatları-Dev Rehber

Koyu renklerde sarıya geçiş olarak kullanılan mükemmel renk tonu diyebiliriz karamel için. Bunun nedeni ise istisnasız bir şekilde her renkle kullanılması gelmektedir.

Geniş bir renk skalasına sahip karamel renkte sarışın olmak isteyenler için bile sarıya yakın karamel tonlarını bulmak mümkün. Hatta karamel sarı tonları ile daha doğal sarışın olursunuz.

Karamel Ombre Renkleri

Saç diplerine koyu kahve uçlarına ise gold ışıltılar atarak karamel ombre yapabilirsiniz. Daha doğal bir görünüm istiyorsanız koyu kahverengi saçlara açık kahverengi ombre uygulayabilirsiniz.

Bakır renk karamel: Esmer teniniz varsa bakır karamel tamda size göre diyebiliriz. Bakır balyajlarla dikkat çekici hale getirilen bakır karamel ombre ile daha çekici bir görünüme kavuşacaksınız.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Gri Saç Modelleri

Plaj dalgası: yaz aylarında ve tatilde pratik saç değişikliği yapabilirsiniz. Üstelik dip kısımlarında boya olmadığı için kolay kullanım sağlayacaktır.

Açık karamel: Özellikle yaz aylarında kumral saç renkleri ile kullanılan saç rengi açık karamel olarak karşımıza çıkmaktadır.

Koyu karamel: Açık renk saçlar size göre değilse size önerebileceğimiz renk koyu karamel olarak karşımıza çıkmaktadır.

Altın rengi karamel: beyaz tenli iseniz altın karamel tam da size göre olacaktır. Açık ten renginiz ile altın tonları ten renginizi daha ışıltılı gösterecektir.

Karamel ombreyle daha bakımlı, daha güzel, daha dikkat çekici olmak için mutlaka öneriyoruz. Konu ile alakalı derlediğimiz resim galerisini inceleyerek daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

Foto Galeri: Karamel Ombre

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler