Kadın Blogu

2018 Yılının Trend Saç Renkleri

Kadınların sıkıldığında en çok değişiklik istediği şeylerden bir tanesi de ya saç modelinde yapacakları değişiklik ya da saç renginde yapacakları değişikliklerdir. Hal böyle olunca 2018 yılında trend olan saç renkleri konusunu ilk yazılarımızdan bir tanesi yapmak istedik ve sizler için 2018 yılında trend olan renkleri inceledik.

“Saç renginiz, kişiliğiniz yansıtır.”

2018 Yılının Popüler Saç Renkleri

Saç Renkleri

 

1- Kahverengi Saç

Kahverengi Saç Renkleri

2018 yılında saçlarda tercih edilen popüler renkler arasında yine her yıl olduğu gibi kahverengi tonları başı çekiyor. Kahverengi saçlar gerek her cilt yapısına uygun olması hem de diğer renklerle uyum sağlaması nedeniyle fazlaca tercih edilmektedir. İster açık kahve, koyu kahve saç rengini bir arada kullanın, isterseniz siyah saçlarınızın uç kısımlarına kahverengi tonlarını kullanın, kesinlikle kusursuz ve dikkat çeken saçlara sahip olursunuz. Yada yalnızca çikolata kahve saç rengini tercih edebilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Dikkat Çeken Röfle Modelleri ve Fiyatları

2-Gri Saç

Gri Saç Renkleri

Son zamanlarda sıklıkla görmeye başladığımız gri saç modelleri kişilere farklı bir hava ve tarz katmaktadır. Özellikle beyaz tenli kadınlar, gri saç rengini çokça tercih etmektedir. Duman veya kül rengine yakın tonları biraz daha fazla tercih ediliyor.

3-Karamel Saç

Karamel Saç Rengi

Yine modası asla geçmeyen saç renklerinden bir tanesi de karamel saç rengi dersek yanlış olmaz. Özellikle kumral tenli bayanların tercih ettiği bu saç rengi yine 2018 yılında trendler arasında yerini koruyor.

4- Mavi Saç

Mavi Saç Rengi

Farklı bir tarz yaratmak isteyenlerin bu yıl en çok tercih ettiği saç renklerinden bir tanesi mavi saç rengi. Genellikle açık ten rengine sahip kadınların tercih ettiği bu saç rengini daha çok ince telli ve düz saçlara sahip bayanlar tercih ediyor. Açık mavi, koyu mavi, turkuaza çalan mavi gibi pek çok renk seçeneği ile de tercih edilebiliyor.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  2019 Öne Çıkan Röfle Modelleri ve Fiyatları

5- Sarı Saç

Sarı Saç Modelleri

Hiçbir zaman modası geçmeyen diğer bir saç rengi ise sarı saç rengidir. Sarı saç renkler özellikle beyaz tenli insanlarda güzel durmaktadır. Ayrıca koyu sarı tonları kullanıldığı takdirde kumral ve esmerler tarafından da tercih edebiliyor.

Saç Rengi Neye Göre Tercih Edilmeli ?

Saç Renkleri Kataloğu

Saçlarımızın rengine karar vermemizdeki en temel noktalardan bir tanesi elbette ten rengimizdir. Açık renk saçlar, açık renk tenlerde daha şık duracağı gibi, keskin yani mavi ve kızıl gibi renkler de aynı şekilde açık ten rengine sahip bayanlarda daha etkileyici durmaktadır. Bunun yanında göz rengimiz, saç tipimiz, saç teli kalınlığımız dahi saç rengini seçmek için etkendir. Daha sonraki yazılarımızda saç rengi seçimi konusunda daha ayrıntılı içerikler üreteceğiz.

Ayrıca Saçlarını yaptırmak isteyenler için; Perma Saç Modelleri ve Fiyatları

Ben saçımdan memnunum azıcık rengiyle oynasam olur diyenler için : Röfle Modelleri ve Fiyatları

Saç Rengim güzel de nasıl tarasam diyorsanız; kolay saç modelleri

Şimdi yukarıda bahsetmemiş olsak bile modası asla geçmeyen saç renk ve modellerini sizler için paylaşacağız.

En Güzel Saç Renkleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu