Kadın Blogu

Beyaz Tenlilere Yakışan Saç Renkleri

19.06.2020
8.820
Beyaz Tenlilere Yakışan Saç Renkleri

Beyaz tenlilere yakışan saç renkleri; saç boyama işlemi yapmadan önce hangi tene hangi saç rengi sorusunun cevapları aranır.  Ten rengine uyan saç renkleri ile çok daha hoş ve etkili bir yüze sahip olursunuz. Bugün sizlerle beyaz tenlilere hangi saç boyası yakışır sorusunun cevabını vermeye çalışacağız.

Beyaz Tenlilere Yakışan Saç Renkleri

beyaz tenlilere tüm saç renkleri yakışıyor gibi görülse de, bazı renklerin ten renklerinin güzelliğini daha da ortaya çıkaracak etkiye sahip olduğunu bilmek gerekir.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Saça Işıltı Nasıl Yapılır?

Beyaz Tenliler İçin Saç Boyası

hemen hemen bütün kadınlar hayatlarının bir döneminde mutlaka saç boyası kullanarak  saç rengini değiştirmek istemiştir. Bu noktada da ten rengine yakışan saç renklerini bilmek gerekir.

beyaz tene saç rengi

Beyaz Tene Bakır Saç Rengi

Beyaz tene kullanılan ve en çok yakıştırılan saç renkleri arasında bakır saç renkleri vardır. Yüz hatlarının güzelliğini ortaya çıkaran bakır saç renklerinin tüm tonlarını beyaz tenli kadınlar rahatlıkla kullanabilir. Her daim dinamik, enerjik ve pozitif görünmek istiyorsanız bakır saç renklerini kullanabilirsiniz.

Platin Sarısı Saç Renkleri

Saç renginin çekiciliğinin yüzünüze yansımasını istiyorsanız platin sarı saç rengini denemenizi öneririz. Beyaz tene saç rengi olarak kullandığınız platin sarı saç rengi ile iddialı göz makyajı yaparak tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Beyaz Tene Uygun Saç Rengi

Beyaz tene saç rengi olarak klasiğin dışında kullanılan saç renkleri arasında altın sarısı saçlar da bulunmaktadır. Altın sarısı saç ile saçlarınızın ışıltısı herkesi büyüleyecektir. Altın sarısı saç kullanan beyaz tenliler çok daha etkili yüz ifadesine kavuşmaktadır.

Özellikle soluk bir beyaz teniniz varsa ve soluk beyaz tene hangi saç rengi yakışır diyorsanız kesinlikle altın sarısı saç rengi diyoruz.

beyaz tenliler için saç boyası,

Kumral Saç Renkleri

Beyaz tenlilere hangi saç rengi yakışır denilince birçok kişi doğal görünüm için kumral saç rengi demektedir. Kumral saçlar ile daha doğal bir görünüme kavuşabilirsiniz. Saçlarındaki doğallığı üst seviyeye taşımak için açık kumral denemenizi öneririm.

Beyaz ten saç renkleri arasında kızıl, küllü kumral, tarçın bakırı, koyu kızıl, kızıl kahve saç renkleri de bulunmaktadır. Aşağıda 2020 beyaz tenli saç renkleri hakkında derlediğimiz görselleri inceleyebilirsiniz.

Foto Galeri: Beyaz Tenlilere Hangi Renk Saç Yakışır?

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu