Kadın Blogu

Pileli Etek Modelleri ile Tarzınızı Yaratın

27.05.2020
863
Pileli Etek Modelleri ile Tarzınızı Yaratın

Kadınlar kendilerini şık hissetmek istediklerinde genelde elbise giymeye veya etek giymeye yönelir. E haksız da sayılmazlar. Ancak o kadar çok etek modeli var ki hangisini giyeceklerine karar vermekte zorlanırlar. Örneğin Ancak etekler içerisinde bir model var ki ne giyerseniz giyin, yakışacaktır.! Hatta bir çoğumuzun hayatına okul yıllarımızda girmiş bir etek modelidir. Bahsettiğimiz model tabii ki pileli etek modelleri.

Pileli Modeller

Bir çok sebebi olmakla birlikte pileli eteklerin tercih edilme sebebinden kısaca bahsedelim. Örneğin mini etek modelleri her yerde ve her koşulda giyilebilecek modeller değil, aynı şekilde kalem etekler de her kıyafet ile kombinlenemeyen etek modelleri. Balon etekler de benzer şekilde. Ama pileli etek hem her giyim tarzına uyar, hem de istediğiniz şeylerle kombinleyebilirsiniz. Nasıl mı ? Hemen anlatalım. Hem normal giyim tarzları için hem de tesettür giyim için pileli etekler en büyük yoldaşınızdır. Ayrıca 2018 moda trendleri içerisinde de öne çıkan etek modeli pileli modellerdir.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Çan Etek Nasıl Kombinlenir?

Tesettür Pileli Etek Modelleri

Pileli Etek Modelleri Tesettür

Tesettür giyimde uzun pileli etekler oldukça sıkça tercih edilmektedir. Aynı zamanda tesettür giyim için oldukça uygundur. Zira uzun etekler çok yaygın ve oldukça şık etek modelleri var. Ayrıca uzun pileli etekler bluzlar ile rahatlıkla kombinlenebilir ve piyasada çok fazla tesettür pileli etek modeli bulunmaktadır. Böylece tesettür giyimde de tarzınızı ortaya koymuş olacaksınız.

Tesettür Pileli Etek

Tesettür giyimde bu tarz eteklerin en çok giyilmesinin nedeni uzun yapıda oldukça hoş durmasıdır. Altına genellikle topuklu modeller giyilir ve uzun etekle kombin edilir. Boyu uzun gösteren giyim stilleri arısında yer alan bir modeldir.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Kiremit Rengi Yeşil Uyumu

Sokak Stili için Pileli Etek

Dizüstü Pileli Etek

Pileli etekler üzerine giyilecek bir tişört ve jean ile kombinlenerek sokağa doğrudan uyum sağlayabilir ve dikkat çekici bir stil ortaya çıkarmış olursunuz.

İş Hayatı için Pileli Etek

Pileli Etek Modası

Hem rahat hem işlevsel kıyafetleri kim sevmez ki ? İş hayatımızda pantolonlar fazla rahatsız edici, etekler fazla dikkat isteyen kıyafetler. Ayrıca diğer tişört, gömlek veya ayakkabı, botlar ile uyumu sağlamak oldukça zor. Bu noktada da yine pileli etekler sorununuzu çözecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler