Kadın Blogu

Hardal Sarısı Elbiseye Ne Renk Şal

13.11.2019
4.208
Hardal Sarısı Elbiseye Ne Renk Şal

Hardal Sarısı Elbiseye Ne Renk Şal başlıklı yazımızda hardal sarısı elbise kombinlerinden bahsetmek istiyoruz. Genelde yaz aylarında kullanılan hardal sarısı günümüzde sonbahar kış döneminde de kullanılmaktadır. Hardal sarısı tesettür elbise kombini yaparken dikkat edilmesi gereken detaylara göz atalım.

Hardal Sarısı Elbiseye Ne Renk Şal

Hardal sarısı elbise modelleri ile tesettür kombinleri yaparken hardal sarısı renk tonu ve elbise desenleri önemlidir. Hardal sarısı elbise kombinlerini doğru tonlarla yapmak için hardal sarısı ile uyumlu renkler konusunu incelemek gerekir.

Hardal Sarısı Elbiseye ne Renk Şal olur

Hardal Sarısı İle Uyumlu Renkler Nelerdir?

 • Bordo
 • Beyaz
 • Siyah
 • Yeşil
 • Krem
 • Kiremit rengi
 • Kahverengi
 • Gri
 • Vizon rengi
 • Lacivert
 • Ekru gibi renkleri hardal sarısı elbise kombinlerinde kullanabilirsiniz.
Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Camel Hangi Renkle Kombinlenir?

Hardal Sarısı Elbise

Hardal sarısı elbise kombinlerinde floral desenler dikkat çekmektedir. Floral desenlerin hakim olduğu hardal elbise seçecekseniz lacivert, beyaz, ekru, bordo veya siyah renklerin mutlaka bulunmasına dikkat edin.

Hardal sarısı elbise şal kombinini yaptığınız mevsimde önemlidir. Kış döneminde hardal sarısı elbise üzerine yukarıda bahsettiğimiz renklerde şal belirleyebilirsiniz. Ancak yaz için seçeceğiniz hardal sarısı elbiseye şal için ise daha çok açık renklere yönelmelisiniz.

Hardal sarısı özel gün ve gece elbise modelleri için seçeceğiniz şal rengi ise gri, vizon rengi, kahverengi, siyah gibi renklerden olmalıdır. Böylece daha şık ve cool olursunuz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Bu Senenin Moda Kıyafetleri

Hardal Sarısı Elbiseye ne Renk eşarp olur

Sade bir görünüm kazanarak şıklığı ve asil duruşu yakalamak için ise kesinlikle siyah diyoruz. Tabi burada ten rengi uyumunu da göz ardı edemeyiz. Eğer siyah şal ten renginizin ortay acıkmasına engel olacaksa ten renginiz ile uyumlu renklerde şal tercih etmelisiniz.

Hardal sarısı günlük elbise kombinleri için ise an çok tercih edeceğiniz renkler arasında bordo, kahverengi, ekru ve vizon rengi olmalıdır. Özelikle spor kombinleri için bu renkleri tercih edebilirsiniz.

Hardal sarısı abiye kombinler için ise hardal rengi elbise üstüne mor, mavi, kahverengi, bordo ve gri renklerinde şal veya eşarp öneriyoruz. Abiyede farklı renklerde detay varsa şal tercihiniz de bu yönde olmalıdır.

Konu hakkında daha fazla detay için sezonun son trend hardal elbise modellerinden derlediğimiz resim galerisini inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

Foto Galeri: Hardal Sarısı Elbise Üstüne Nasıl Eşarp Olur?

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler