Kadın Blogu

Hardal sarısı nasıl kombinlenir?

04.09.2022
3.667
Hardal sarısı nasıl kombinlenir?

Hardal Sarısı Nasıl Kombinlenir? Hardal sarısı kombinler dört mevsimde de kullanılma özelliğine sahiptir. Açık tonları ilkbahar, koyu tonları sonbahar kombinlerinde kullanılırsa daha doğru seçim yapılmış olunur. Konunun detaylarına birlikte göz atmaya ne dersiniz.

Hardal Sarısı Nasıl Kombinlenir?

Hardal sarısı kombin edilirken mevsime ve kullanılacak mekana göre tercihler yapılmalıdır. Hardal sarısı kıyafetleri yaz aylarında etek, elbise, tişört, gömlek, kış aylarında ise kazak, ceket ve kaban olarak kullanabilirsiniz.

Hardal sarısı ile şık ve göz alıcı kombinler için hardal sarısına yakışan renkleri bilmek gerekir.

Hardal sarısı kombinlenir

Hardal Sarısı Hangi Renkle Kombinlenir?

Hardal Sarısı-Siyah

Hardal sarısına en çok yakışan ve hiç düşünülmeden kombin edilen renk siyah olarak karşımıza çıkmaktadır. Sade, asil ve zengin hardal sarısı kombinler siyahı kesinlikle düşünmelisiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Vizon Rengi İle Uyumlu Renkler

Hardal Sarısı-Bordo

Hardal sarısı ile bordo uyumu asla reddedilmeyen kombinler arasında yer almaktadır. Ancak bu kombinde dikkat etmeniz gereken bir detayı atlamayın. İşin içinde bordo ve hardal sarısı gibi iki sıcak renk olunca beyaz gibi 3. bir renkle kombini rahatlatmanız lazım.

Örneğin,

Hardal sarısı tunik

Beyaz pantolon

Bordo çanta, fular ve ayakkabı gibi…

Hardal Sarısı-Buz Mavisi (Kot Rengi)

Şık ve huzur verici kombinler için mavi kotun üzerine hardal sarısı gömlek veya tunik kullanabilirsiniz. Burada kullanacağınız mavi ne kadar koyu tonlarda olursa o kadar hoş durur.

Hardal Sarısı-Yeşil

Hardal sarısı ile yeşil uyumunu kullanırken hardal sarısını minimum oranda kullanmaya dikkat edin. Yağ yeşili, açı yeşili gibi yeşil tonları ile büyük bir uyum yakalayan hardal sarısı ile enerjik ev spor kombinler yapabilirsiniz.

Hardal sarısına hangi renk yakışır

Hardal Sarısı-Beyaz

Beyaz hardal sarısı ile mükemmel kombin rengidir. 3 renkle yapılan hardal sarısı kombinlerde beyaz kurtarıcı ve bütünlük sağlayıcı renk olarak karşımıza çıkmaktadır. Taba, siyah, kiremit, bordo ve füme hardal uyumu kullanılarak yapılan kombinlerde beyaz mutlaka kullanılmalıdır.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Kışlık Kıyafet Kombinleri 2022 Trendler

Hardal Sarısı-Füme

Hardal sarısı ve füme uyumu kullanılarak ağır kombinler yapılabilir. Özellikle sonbahar kış kombinlerinde hardal sarısı gri veya hardal sarısı füme rengi kullanarak mevsime uygun kombinler yapabilirsiniz.

Hardal Sarısı- Taba

Hardal sarısı taba kombinlerde hardal sarısı üst ile taba rengi alt kıyafet kullanabileceğiniz gibi tam terci kombinlerde yapabilirsiniz. Giyimde renk uyumu doğrultusunda hardal sarısı kombinlerde taba rengini aksesuar olarak da kullanabilirsiniz.

Hardal Sarısı-Kahve Tonları

Hardal sarısı kombinlerde kahverengi ile yapılan kombinler en uyumlu kombinler arasında yer almaktadır. Mesela; hardal sarısı elbiseye kahverengi kemer, ayakkabı, takı, çanta veya cüzdan kullanarak şıklıkta öne çıkabilirsiniz.

2022 Hardal sarısı kombinleri

Hardal Sarısı İle Ton Sür Ton

Hardal sarısı ile farklı bir tarz ve bakış açısı için ton sür tonu denemenizi öneriyorum. Özellikle sonbaharda ton sür ton kombinler ile daha enerjik ve daha hareketli kombinler yapmanız mümkün.

Hardal sarısı nasıl kombinlenir? Başlıklı konumuzda detaylar paylaştık. Daha fazlası için derlediğimiz resim galerisini incelemeye ne dersiniz.

Foto Galeri: Hardal Sarısı Nasıl Kombin Edilir?

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler